Wpis z mikrobloga

Mocno się zastanawiam nad zakończeniem oglądania hotelu ;/ moim zdaniem granica dobrego smaku została przekroczona. W dobie "siła jest kobietą" i "sisterhoodu" (do którego mam jako baba mieszane uczucia, ponieważ w moim blisko 30 letnim życiu największe przykrości spotkały mnie ze strony innych bab), stacja tak poprawna politycznie i 'postępowa' jak TVN wypuściła taki szajs. Pierwszy raz oglądając takie reality miałam łzy w oczach jak widziałam Łucję na palarni, a potem #!$%@?ę wysokiego stopnia jak zobaczyłam bezczelny uśmiech Kori po statemencie Pawła. Sociale hotelu dudnią od hejtu, Roch już się osrał że ktoś mu grozi a El Dupsi i Lektor zero komentarza. Po prostu chleba i igrzysk dla oglądających =) oglądalność jest, to najważniejsze. Do tej pory, hotel był dla mnie przyjemnym odmóżdżeniem wieczorkiem i śmieszkowaniem na tagu. Teraz, program, ta edycja, sprawiły, że zwątpiłam w społeczeństwo. Pozostaje mi mieć nadzieję, że i ja i Wy nie spotkacie takich manipulacyjnych z*ebów na swojej drodze (ʘʘ)
#hotelparadise
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Godknowswho: Łucji wystarczyłaby tam jedna zaufana osoba, właśnie np taki Paweł i czuje, że wtedy żadne gadanie grupy już w ogóle by jej nie ruszało. Biedna potrzebowała tam wsparcia i poczucia, że nie jest sama w tym gównie. To taka silna babka, na wszystko reguje z opanowaniem, a kiedy Kukiz ją wystawił to, aż poprosiła Mallu żeby ją przytuliła.
  • Odpowiedz
@Godknowswho: Już nawet nie chodzi o jakieś "siła jest kobietą" czy "sisterhood", chodzi o zwykłe, normalne zachowanie reszty uczestników. Tam względem Łucji nie było niczego, ani szacunku, ani nawet zwykłej neutralności, tylko wrogość za tak naprawdę w ich mniemaniu "wejście jak księżniczka i spiskowanie za plecami". Nie rozumiem kompletnie tych ludzi, bez empatii, ciepła, tylko chłód i kręcenia na boku. Przeczuwam, że na koniec już w tej batalii o wygraną,
  • Odpowiedz
@Godknowswho: dlaczego ja wierzę, żę nie pokazali rozmowy Łucji z Pawłem, wlaśnie dlatego, ze to ściema i faktycznie rozgrywają swoją grę i na koniec wywalą Tori.
  • Odpowiedz
@kto_co: przecież ta rozmowa się odbyła. On powiedział Łucji, że wybierze Tori, Łucja mu powiedziała, że boi się grupy. Czy mówisz o jakiejś innej rozmowie?
  • Odpowiedz
przecież ta rozmowa się odbyła


@Adriabba: odbyła się, ale kadr był na zamknięte drzwi, równie dobrze mogli sobie kiwnąć, że teraz powiedzą coś dla ściemy, że niby zostanie nagrane, a umówieni są na inne manewry.
  • Odpowiedz
@Adriabba: no o tej, o tej, ale może bezgłośnie dał jej jakieś znaki, ze to ściema, że odgrywają scenkę, zę realizują plan? wiem, że brzmi to żałośnie naiwnie, ale jak tak sobie wierze, to mi lepiej( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Oude_Geuze: niby tak, ale trochę nie wierzę w takie rozwiązanie, choć bardzo bym chciała żeby tak było. Nikogo nie było wtedy w pobliżu ich pokoju, kto mógłby podsłyszeć tę rozmowę, ale jeżeli to prawda to Paweł i Łucja muszą być bardzo świadomi zagrań produkcji skoro nawet ich chcą zrobić w uja.
  • Odpowiedz
@Adriabba: albo produkcja wie, co się święci i robią to razem z uczestnikami dla oglądalności. Na marginesie, produkcja widzi się z uczestnikami, nie wierzę, że obserwując całą sytuację nadal pozwalają na jednostronną przemoc psychiczną. Na pewno coś nas zaskoczy w tym tygodniu.
  • Odpowiedz
@Adriabba: ale produkcji nie da się zrobić w uja, bo tam są kamery i jeśli dali sobie znaki to produkcja to doskonale widziała, ale nie pokazała, żeby nie robić spoilerów dla oglądających.
Jednakże szansa na takie zagranie jest bliska zeru, patrząc na reakcje Łucji i na to ze Paweł mimo wszystko starał się być z grupa, a nie za jednostka.
  • Odpowiedz
@Kitty9: dlatego nie wierzę w taki scenariusz ¯\(ツ)/¯ życzę Łucji takiego rozwiązania i jeśli faktycznie tak będzie to pokornie uderzę się w pierś xD
  • Odpowiedz