Wpis z mikrobloga

Jako że telefonu używam głównie do internetu i często też i filmów, chciałbym jakąś lumię z trochę większym wyświetlaczem. Myślałem o 625, ale jakoś 4,7'' nadal wydaje się mało. Na lumię icon raczej nie opłaca się czekać (?), myślałem o 1320 (6''). Co myślicie o takim phablecie? Mieliście z nim styczność?

#lumia
  • 16
@fenixon: Jak przeglądasz dużo stron to IE10 na WP8 ma nieraz problemy z obsługą wielu stron. Np. nie mogę pisać na niektórych forach. Mam nadzieje ża IE11 w WP8.1 to naprawi.
@fenixon: do czego ten większy wyświetlacz? Żeby obraz był duży, czy żeby dużo rzeczy się mieściło na ekranie? Bo jeśli to drugie, to 625 jest kiepskim pomysłem - rozdzielczość taka sama jak w 4" lumiach.
@fenixon: 1320 to tak naprawdę powiększona 625 z trochę lepszymi parametrami. Jak masz pytania jakieś konkretne to pisz.

Wraz z premierą 8.1 wyjdzie 1820, ale będzie droga. Masz do wyboru jeszcze 1520 za ponad 2 kafle.

@Koty_liza_maslo: Miałes Ty kiedyś w ręce 625 i np Ativ S i miałeś porównanie ile sie mieści na ekranie? Chyba nie.
@Koty_liza_maslo: właśnie, rozdzielczość jest chyba jedyną wadą tego telefonu

@Bobas: 1320 spełnia idealnie moje wymagania (aparatu dobrego na pewno nie potrzebuje, bo biegam wszędzie z kompaktem), moją praktycznie jedyną wątpliwością jest jej rozmiar, czy oby na pewno to jest poręczne. Mój kindle ma przecież 6'', a do kieszeni go przecież nie zmieszczę ;)
@fenixon: Jak nie jesteś przyzwyczajony do dużej rozdzielczości to nawet różnicy za bardzo nie odczyjesz. Serio, wszystko ładnie widać. Pójdź do saturna czy Play i się nią pobaw.

Obsługa 1320 dwoma rękami to rewelacja. Pisanie smsów to coś pięknego. A i do kieszeni się mieści. Dowód KLIK
do czego ten większy wyświetlacz? Żeby obraz był duży, czy żeby dużo rzeczy się mieściło na ekranie? Bo jeśli to drugie, to 625 jest kiepskim pomysłem


@Koty_liza_maslo: To sobie chyba wymyśliłem. Sorry.