Wpis z mikrobloga

140 336,32 - 42,56 = 140 293,76

Chłop przebiegł maraton i złamał 4h, śmiechu warte( ͡º ͜ʖ͡º)

Drugi oficjalny maraton w życiu, poprawa o prawie 20 minut względem zeszłorocznego, złamane 4h, chociaż ostatnie 7km mówiły, że jednak się to nie uda. Walka z samym sobą, jaką stoczyłem w głowie była epicka - po 41km jednak już czułem, że to się uda ((oo)) od trzeciej godziny słońce nie pomagało, jednak trzeba uznać ogólnie, że warunki były bardzo dobre ʕʔ

Było parę odcinków przechodzonych (ale łącznie było to z 3-4min), nogi odmawiały posłuszeństwa, ale tłum kibiców dawka radę (òóˇ) 4 żele wciągnięte, dwie przedtreningówki (jedna przed biegiem, druga w okolicach 30km), jedna szybka wizyta w ToiToi zaliczona ( ͡º ͜ʖ͡º)

Na każdym dystansie w tym roku PB pobite zgodnie z planem i założeniami, zobaczymy co przyniesie nowy rok ʕʔ

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie

Skrypt | Statystyki
duzybialymis - 140 336,32 - 42,56 = 140 293,76

Chłop przebiegł maraton i złamał 4h, ...

źródło: GarminConnect_20230924-180900

Pobierz
  • 15
@Stormweaver @sedros @NonServiam- dziękować ()
@randall jak zacznę normalnie chodzić i coś tam potuptam w tym tygodniu to o tym pomyślę( ͡º ͜ʖ͡º)
@freeszpak dziękować!() też nie tak dawno wróciłem do większego biegania, w którymś momencie pandemii było tak, że przebiegniecie 3km było sukcesem ;) powoli progresuj, a zobaczymy się na różnych biegach