Wpis z mikrobloga

No właśnie! Kim my jesteśmy, żeby dochodzić prawdy? Po co o tym mówić, to niedobra jest! Proszę się rozejść i zająć innymi, rzeczami a nie jakimiś drobiazgami typu kto z influencerów i youtuberów mógł potencjalnie wykorzystać małoletnią dziewczynkę czyli jest pedofilem oraz kto i dlaczego to ukrywa. Proszę natychmiast skończyć ten temat! Inaczej osoba kryjąca się pod nickiem @Szufelka będzie Wam grozić jakimiś „teczkami” podobnie jak to miało miejsce w przypadku @opijanie #famemma
Pobierz O.....2 - No właśnie! Kim my jesteśmy, żeby dochodzić prawdy? Po co o tym mówić, to n...
źródło: Zdjęcie z biblioteki
  • 11
@Szufelka ooo proszę bardzo. #!$%@?łeś mi. Zabolało mocno. A tak serio to nie, koło #!$%@? mi to lata chłopcze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już Ci pisałem, że przeważnie gdy ktoś nie ma argumentów to zaczynają się wyzwiska i obrażanie. Za chwile mi również zaczniesz grozić jakimiś teczkami? Trynkiewicza też nie zapomnij bronić. I zmyślonego kolegi nie zapomnij pozdrowić mitomanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Olo92: dla ciebie prawda to jest pocisk ? XD sam siebie pocisnąłeś przegrywając życie kto by chciał się zadawać w takim wieku z osoba co szuka brudów w internecie na influ hahaahahahah