Wpis z mikrobloga

Żyje i pracuje we wschodniej Polsce, teren przygraniczny z Białorusią, robota zwykle w pobliżu tego płotu. w zasadzie na całej jego szerokości.

Jestem bardzo przeciwny partii kaczora i tego co się dzieje aktualnie w kraju, kładę lache na konfederacje i ruskich, pomagałem Ukraińcom (przez 2 miesiące mieszkali w moim domu rodzinnym).

Ale jak czytam posty takie jak pic rel to mnie krew zalewa- gówno wiecie o tym co się działo na granicy i jakie były tutaj nastroje.
Chłop pisze że Ci imigranci różnią się tylko tym że nie zapłacili za wizę xD no zajebiście, ale dla kurierów co ich przerzucają to już mieli kasę?
za transport z Podlasia do Niemiec? albo przejście granicy

na mojej ulicy jeden z kurierów potrącił policjabta i taranował wszystko co stało na drodze. Albo mój współpracownik musiał uciekać od grupy 10 osób które na leśnym parkingu chciały ukraść mu auto jak zatrzymał się odlać. Inny bal się wejść do własnego garażu jak mu się wbili na wiosce zimą XD

i chwała straży granicznej bo robią dobrą robotę, każdy kto ma odmienne zdanie najwidoczniej gówno wie o tym co się tutaj działo w momencie np szturmowania przejścia granicznego w Kuźnicy.

#holland
Pobierz tonymakarony - Żyje i pracuje we wschodniej Polsce, teren przygraniczny z Białorusią,...
źródło: temp_file359931424189863235
  • 1