Wpis z mikrobloga

Prowadzący na Kremlu odpalili nowe konta, co 3 mce tak jest.

Stare kąfiarskie wolnorynkowe onuce zaś postanowiły sprawdzić, czy, oprócz czołgów, nie znają się też na ekonomii, gospodarce i zbożu. Mało czasu do wyborów, a trzeba się załapać na następne 4 lata budżetowej dotacji dla wyborczych przegrywów.
  • Odpowiedz
Rosja nawet jak by wydała miliardy $ na trollowanie w internecie, to by nie osiągnęła takiego efektu jak Ukraińska "Elita" w niecałe 2 dni.

Dołączył wczoraj

jedyna aktywność to antyukraińskie posty


@Kret_Huczsrajajaminski: miliardy $? xD Przecież takim jak ty rzucają jakieś ochłapy i takie są efekty xD
  • Odpowiedz
To, że parę kont sobie trolluje, nie znaczy, że zmieniło się jakiekolwiek podejście.


@nostalgiwolf: Trolling trollingiem.
Tymczasem motłoch faktycznie jest obecnie nastawiony nieprzychylnie wobec Ukrainy, na tym zresztą oparła się część kampanii wyborczej i o ile w pierwszych miesiącach wojny opłacało się robić festiwal wchodzenia w dupe tak teraz opłaca się robić festiwal hur dur zboże hur dur migrante hur dur zasiłki dla Ukraińców
  • Odpowiedz
@Kret_Huczsrajajaminski: zobaczyłem też aktywność twojego konta pajacu.


@Ernest_: Ale dlaczego wyzywasz? Jestem Polakiem i jak widzę bezczelność, jaką darzą nas obecnie nasi sąsiedzi, to reaguję i mam prawo wyrazić swoje zdanie, ale widać, że niektórzy lubią, jak im się pluje w twarz.
  • Odpowiedz
@Kret_Huczsrajajaminski: Ponieważ mam przeczucie graniczące z pewnością, że to nie jest twoje pierwsze konto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale masz rację, nie powinienem cię tak nazywać, to było zupełnie niepotrzebne, przepraszam. W przeciwieństwie do innych tutaj nie zioniesz nienawiścią w stronę zwykłych obywateli Ukrainy. Jeszcze. Nie moja sprawa co robisz ze swoim wolnym czasem.
  • Odpowiedz