Wpis z mikrobloga

Zadzwonił do mnie tata i pyta co tam u mnie

To mówię że dzisiaj wolne odpoczywam po pracy bo ostatnie dni były ciężkie

I znowu #!$%@? ta sama śpiewka że ooo jakbyś skończył studia to może byłoby lepiej xD

To się go pytam jak byłoby lepiej? Jak pracowałem w banku to też było ciężko i jak wracałem to byłem zmęczony XD to czego oczekujesz że gdzie i co będę robił

I już nie potrafił na to odpowiedzieć

Ja #!$%@? kiedy to się skończy. Czemu starzy ludzie mają fioła na punkcie studiów

#edukacja #pracbaza #rodzina #gownowpis
  • 6
@Detharon byłem na ekonomii i mu jeszcze mówię to gdzie bym skończył po tych studiach? Klepałbym fakturki dla jakichś firm i też byłbym zmęczony. Albo skończyłbym w banku gdzie i tak spędziłem już 2 lata bez studiów XD

Do tego 90% ludzi z którymi pracowałem w banku było po studiach i byli na tym samym stanowisku co ja xD
@OCIEBATON: bo kiedyś szkoła i studia jeszcze coś znaczyły. Były perspektywą dobrej pracy. Teraz gówno znaczą ale ludzie starsi mają swoje przyzwyczajenia. Już ich się nie oduczy. Dla nich profesor to nadal autorytet. My młodzi już plujemy na tych zasranych magisterków i profesorków bo dobrze wiemy, że te tytułu w 99% gówno znaczą.
@Ulany_Utopiec jeszcze rozumiem jakbym był na jakimś medycznym kierunku czy prawniczym i zrezygnował to faktycznie bez tego ani rusz do dobrej roboty w zawodzie. Ale ekonomia? W banku znajdziesz robotę od buta jak jesteś ogarnięty
Czemu starzy ludzie mają fioła na punkcie studiów


@OCIEBATON: Bo kiedyś osoba po studiach nie pracowała na taśmie, mcdonaldzie albo nie jeździła wózkiem widłowym ¯\(ツ)/¯