Wpis z mikrobloga

jak będzie? Róbcie screeny
- autobusik
- kontrataki, głównie rozpoczynające się od niecelniej lagi
- oddanie inicjatywy przeciwnikowi
- 30-40% posiadania piłki
- 2-3x mniejszy expected goal przy wynikach 0:0, 1:0 dla nas
- powrót glika, krychowiaka
- jakiś debiut z d--y w pierwszej 11, w stylu Karol Fila na LO
- raczej 4 obrońców
- oblężona twierdza, której Brzęczek nawet mógłby pozazdrościć
- kwasy między zawodnikami a trenerem, burzliwe początki (2-3 zgrupowanie i się zacznie kwasior) a im dalej w las tym gorzej
- będziemy się zastanawiać: najgorszy sekekcjoner XXI w: smuda, fornalik, santos czy probierz?

#reprezentacja
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
@jony-terrt: NO I OCZYWIŚCIE NIEODZOWNY ELEMENT SZCZĘŚCIA, już szykuje kajecik i będę zapisywał ile razy dupę uratowało nam obramowanie bramki albo bramkarz, albo pudło w sytuacji sam na sam itd xD
  • Odpowiedz
@jony-terrt: czyli mając do wyboru Papszuna, który jaki jest taki jest ale jakieś osiągnięcia w Ekstraklasie ma discopolowiec wybrał kolegę, którego jedynym osiągnięciem jest zrobienie setki w trzy sekundy
  • Odpowiedz
@tomszczyk: porównując z obecnym wyborem? Tak

Ogólnie? Nie wiem czy istnieje na tym świecie człowiek który jest w stanie ruszyć beton PZPN i zmienić „polską myśl szkoleniową”. Chyba nie ma dobrego wyboru
  • Odpowiedz
@e-stark ja pytam o papszuna, o którym piszesz że ma osiągnięcia. To ty usilnie porównujesz go do probierza, żeby podbić jego ocenę, co też pokazuje jaki to ogólnie poziom.
  • Odpowiedz
@tomszczyk: czy ty czytasz czasami co piszesz czy nawalasz w klawiaturę byle się d---------ć?

Porównałem kompetencje obu panów w żaden sposób nie sugerując, że Papszun to topka pokroju Guardioli czy Mourinho.

podbić ocenę


Sucha statystyka nie podbijanie oceny. Jeden jakkolwiek wykazał się w polskich ligach a drugi nie, więc w czym widzisz problem? Jesteś jakimś psychofanem Probierza? To jakaś twoja rodzina?
  • Odpowiedz
@e-stark a coś Ty się tego probierza uczepił? Ja piszę o papszunir, który jest cienki, a Ty na siłę porównujesz go do probierza, jakby on był jakimś wyznacznikiem.
  • Odpowiedz
@tomszczyk: uczepiłem się bo jeden z nich został właśnie selekcjonerem mimo braku jakichkowiek osiągnięć jako trener którejkolwiek z drużyn którą prowadził.
Jeżeli Papszun jest cienkim trenerem to Probierz jest nikim.
  • Odpowiedz