Wpis z mikrobloga

"José de Jesús Zalce Benitez, the director of the Health Sciences Research Institute of the Secretary of the Navy, which carried out the tests, said that they showed the bodies had not been assembled or manipulated. That contradicted earlier suggestions that the bodies had been assembled with animal or human bones.""

Czyli te ciała obcych z Meksyku sa prawdziwe. Nawet notariusz byc podczas badania zwłok.

#ufo #uap
  • 19
@Usunelem_Konto: Kto te durnoty produkuje xD
Podczas filmu żaden z ekspertów nic takiego nie powiedział, na koniec stwierdzili że potrzebne są bardziej szczegółowe badania bo jest sporo rzeczy którym trzeba się lepiej przyjrzeć.
Tam raczej wyglądało to tak, jakby podczas badania rentgenem szybko przerwano komentowanie ekspertom.
nie są zlepkiem kości lam, małp i ludzi jak pokazywane poprzednio


@bialy100k: to akurat #!$%@?ł dziennikarz, ci lekarze nic o tym nie mówili, do czaszki alpaki nawet nie doszli, generalnie pod rentgenem na którym było już dużo więcej widać, zwyczajnie im przerwano i szybko zakończyli show.
That contradicted earlier suggestions that the bodies had been assembled with animal or human bones.""


@Usunelem_Konto: dal mnie mądrze powiedział Howard Hudges w ostatnim wywiadzie z rep. T. Burchetterm , że gdyby komuś naprawdę zależało na potwierdzeniu prawdziwości to wysłaliby 1 sztuke do Uniwersytetu w Oxford, a drugiego do Harvardu czy np. Standford University i tam zrobili dokładną spektrometrię i po takim czymś można publicznie pokazywać dowody, a zamiast tego zrobili
Aguirregniewbrzozy - >That contradicted earlier suggestions that the bodies had been ...