Wpis z mikrobloga

Russel Brand oskarżony o gwałt i inne seksualne wykorzystania. Co ciekawe od pewnego czasu chłop pokazuje nieprawidłowości czy nadużycia w administracji USA, UK czy wielkich korporacji.
Gościu już stracił już swój kontrakt na książkę a Netflix anulował film z nim. Chłop został już skancelowany chociaz nie ma żadnych dowodów ani nie było sprawy w sądzie!

#cancelculture #clownworld #polityka #johnnydepp #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 11
@DrGreen_2: tak teraz każdy będzie udawał konserwatystę jak mu się koło dupy zapali, a jak się dobiorą do niego to będzie płacz że "system go cancelluje" xDD dobrze że Epstein tak nie zrobił bo by go prawicowe boty cały czas bronili też...
wiadomo, to chodzi zdyskredytowanie, i odcięcie od dochodów

@DrGreen_2: a może o ukaranie gwałciciela a ty se dorabiasz szurskie teorie?

Gościu już stracił już swój kontrakt na książkę a Netflix anulował film z nim. Chłop został już skancelowany chociaz nie ma żadnych dowodów ani nie było sprawy w sądzie!

ah ten wstrętny wolny rynek! Trzeba wprowadzić zakaz rozwiązywania umów.

Co ciekawe od pewnego czasu chłop pokazuje nieprawidłowości czy nadużycia w administracji
  • 1
@McWozniak: Co? XD ale on nie jest konserwatysta, o czym Ty w ogóle piszesz XD

@Morf to może jak mu udowodnią winy to wtedy powinni go anulować? W innym wypadku mamy tutaj Stalinowskie metody. Ciekawe gdybym ja powiedział, ze Ty mnie zgwałciłeś i nagle tracisz prace, i wszystkie inne zarobki, bo przecież to MOŻE być prawda!
@DrGreen_2: masz rację, nie konserwatystą, ale prawicowcem, z tego co wiem kiedyś nawet był uważany bardziej za lewaka ale ostatnio skręcił w prawo i już go cała prawicowa śmietanka broni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@McWozniak: ludzie zazwyczaj maja takie same poglądy to skala lewica prawica się bardzo przesunęła, ten co kiedys był centrowy czy nawet lewicowy teraz jest skrajnie prawicowy! W sercu jestem lewicowy ale pewnie według tej skali określono by mnie jako prawicowego w dzisiejszych czasach, chociaz z prawica nie mam nic wspólnego a świrami jak Konfedracja wręcz gardzę, nie lubie Torysów w UK itd

Absurdem jest, ze jak ktoś broni wolności to jest
@DrGreen_2:

ludzie zazwyczaj maja takie same poglądy to skala lewica prawica się bardzo przesunęła, ten co kiedys był centrowy czy nawet lewicowy teraz jest skrajnie prawicowy!

No nie do końca się to sprawdza, pamiętam Konfę przed wyborami w 2019 jak jeszcze każdy mamił że im tylko chodzi o "ideologię LGBT" a nie "zwyczajnych gejów" teraz juz się nie bawią w podchody i otwarcie pokazują nienawiść do gejów.

Prawa aborcyjne i w
  • 0
@McWozniak: ale ja nie mowie o partiach, ktore od zalozenia byly hardcore konserwatywne i parwicowe ale zwyklych ludziach! Takl jak wczesniej napisalem, ja jestem swietnym tego przykladem, moje poglady sie nie zmienily ale juz nie wliczam sie w pojecie lewicowca a co niektorzy moga mnie zakwalifikowac jako prawicowca! Aburdem jest gdzie wszytsko zostalo znizone do dyskusji czy jest lewicowe czy prawicowe, jak ktos sie zaszcepil na Covid to byl lewakiem, jak
@DrGreen_2: z tym anulowaniem to jest tak że nie popieram ale jeśli gościu okaże się winny to smród będzie się ciągnął za tymi którzy współpracowali, Saville pośmiertnie okazał się pedofilem i BBC mogło nie wiedzieć jakim był potworem ale smród po tym został. Tak działa kapitalizm jeśli jesteś zagrożeniem dla zarobków zostajesz usuwany i tyle, zwykli ludzie mogą mieć złote serca ale jeśli praca z nimi nie przynosi zysków są zwalniani.
  • 0
@McWozniak: jeśli się okaże winny to powinien iść do więzienia. Ale porównywanie każdego oskarżenia do Saville jest absurdem!

Johnny Depp czy Spacey nie wyszli na plus, jedynie stracili mnóstwo kontraktów. A smród się ciągnie za nimi do dzisiaj.

Nie wiem ale mogę się domyślać, ze podobnie będzie w tym wypadku, sprawa będzie się ciągnęła latami a w tym czasie największym przegranym będzie niewinny oskarżony.