Wpis z mikrobloga

Fajna jest ta polska policja, stoją na wylotówce z miasta na której postawili niedawno znak ograniczenia do 40 gdzie wcześniej było 80 i łapią każdego pirata drogowego jadącego 50km/h... A gdy trzeba ich wezwać do gościa, który leży mi na środku nieoświetlonej ulicy wraz z drugim pijanym w sztorc kolegą, którego by już ze trzy auta przejechały XD przyjeżdżają łaskawie po ponad 70 minutach

#policja #polska #psy #samochody
  • 8
  • Odpowiedz
@OmgLolWtf: jesu jak ja kocham symeryzm. Serio nie wiesz o co OP chodziło, czy celowo będziesz w to brnac- wykonywanie obowiązków. Stoją tam, bo liczą że ktoś nie zauważy znaku, i będą mogli dać mandat. W normalnym kraju, to stałaby tam drogówka i upominała, że tutaj zmienił się znak i przypominają o większej uwadze na drodze, życzą miłego dnia. A u nas. Staną na wylotówce bo można trzaskać mandaty.
  • Odpowiedz
@michal_0107 Policja ma Ci przypominać o zwiększonej uwadze na drodze? O pasach bezpieczeństwa albo o trzeźwości za kółkiem też mają grzecznie przypominać?
Jest ograniczenie do 40 to masz dwa wyjścia - albo jedziesz więcej i godzisz się z tym że łamiesz prawo i możesz być ukarany mandatem, albo jedziesz przepisowo i nic nie ryzykujesz
A to że policja wybrała sobie akurat tam miejsce do łapania to skoro ludzie dają się #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@OmgLolWtf: wiedziałem, że podobny wysryw stworzysz. Policja stoi w takim miejscu nie żeby zwiększyć bezpieczeństwo, a nabić liczbę mandatów. W innych krajach policja nie zachowuj się w ten sposób. Szkoda mi czasu na dyskusję z symetrysta co to rozumie problemu.
  • Odpowiedz
  • 0
@LajfIsBjutiful: no i fajny jest przeskok cenowy jak już masz dajmy na to mandat za przekroczenie tych np 10km/h który wygasa dajmy na to za dwa dni, i zamiast przekroczyć prędkość o 30km/h (400zl) poleciałeś 31km/h wtedy mandat wynosi 1600zl XDDDDDDDD
  • Odpowiedz