Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem film "Her" z 2013 roku. Pierwszy raz oglądałem go w okolicach premiery, zaskakuje mnie jak bardzo tamten świat zbliżył się do współczesnego, to co kiedyś było fikcją dzisiaj naprawdę się dzieje.

W głównym bohaterze odnajdywałem wiele cech wspólnych, czy można odnaleźć miłość w czymś tak nierealnym jak sztuczna inteligencja? Czy można to nazwać czymś prawdziwym? Jaka jest właściwie różnica? Film uderzył we mnie bardzo mocno. Jeden z moich ulubionych w swoim gatunku.
Człowiek znów trochę się rozmarzył, trochę bardziej poczuł te wszystkie piękne ale nie przeżyte przez niego samego rzeczy, te które zna tylko z filmów, książek i seriali.

Serdecznie polecam każdemu samotnemu, wrażliwemu, spragnionemu miłości człowiekowi, seans tego filmu!

#przegryw #film #kino #filmnawieczor #filmy #technologia #sztucznainteligencja #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #samotnosc #depresja #logikaniebieskichpaskow
Pobierz Bubakowski - Właśnie skończyłem film "Her" z 2013 roku. Pierwszy raz oglądałem go w o...
źródło: obraz_2023-09-18_225533146
  • 8