Wpis z mikrobloga

Czy jakiś doktur ds. nut zapachowych wytłumaczy mi, czy coś jest ze mną nie tak i pomoże mi zrozumieć problem?

1. Dlaczego wanilia w Erosie lub Ultra Male / Afnanie 9pm jest dla mnie wręcz odstręczająca, a np. w MM Jazz Club / TF Noir Extreme / TF Tobacco Vanille jest bardzo przyjemna?

2. Jeżeli takie zapachy jak wspomniany Eros / Ultra Male / Afnan 9pm tak bardzo mi nie pasują, to jakich perfum unikać w przyszłości?

Jest to o tyle dziwne, że te zapachy, które mi kompletnie nie pasują, mają stereotypowy wizerunek „przyjemniaczków”. Szczególnie Eros jest ostatnio niesamowicie popularny…

#perfumy
  • 9
@Tywin_Lannister: 1. eros i ultra male to typowo słodkie ulepy, jazz club, tf noir extreme i tv az takimi ulepami nie sa, sa to raczej zapachy troche bardziej wytrawne.

2. unikaj typowych crowdpleaserow z nadmiarem tonki, syntetycznej wanilii z dodatkiem korzennych przypraw

ja nienawidze crowdpleaserow pod katem tych beznadziejnych zapachow typu invictus, eros, swy, mam od nich odruchy wymiotne xD. sprobuj jakiegos kadzidlaka =D
@1nfinity nie wiem, dzisiaj użyłem invictusa legend i wróciły wspomnienia, dobrze się z nimi czułem, flame w otwarciu śmierdzi bardziej niż eros edt
@Szimu: powiem ci więcej. Kiedyś eros mi się... podobał xD. Ale odkąd zacząłem psiurać się innymi zapachami i miałem covida to zauważyłem że gusta mi się mocno zmieniły i dziś po prostu mam odruch wymiotny jak czuje niektóre zapachy i nie chodzi o to żeby pokazać jaki to jestem och i ach że rzygam mejnstrimwm tylko jest w tym coś co powoduje u mnie tego typu odczucia