Wpis z mikrobloga

Odnoszę wrażenie, że Mateusz żyje i po prostu miał jakiś poważny powód aby zniknąć z internetu i życia..

Natomiast gdyby sytuacja która zmusiła go do zniknięcia mogłaby się uspokoić, tylko Jacek wpadłby na tak pokręcony pomysł jak niespodziewany powrót syna z zaświatów uważając to jako ciekawy ruch PR’owy

#famemma
  • 7
@m4xejd właśnie powiem Ci, że nawet by mnie to nie zdziwiło, w sensie ja jakby jestem na to przygotowany i gdybym miał okazje oglądać którąś tam konferencje na żywo z Jackiem w roli głównej, to łudzę się, że Jacek z synalkiem odwalą taki numer
@folwgnag94: Spoko ale pomijasz fakt, że prokuratura potwierdziła zgon, i prokuratura ogłosiła, że rodzina nie wyraża zgodę na udostępnienie wyników toksykologii.
Zaraz by było śledztwo kto to potwierdził, kto wystawił akt zgonu i posypały by się wyroki, w tym dla Jacy i Mateusza bo musieli by kogoś przekupić. Niestety nie ma szans, młody nie żyje
@GoodGuyChucky93 szkoda, aż tak nie zagłębiłem się w sprawę i nie znam wszystkich szczegółów, ale w środku liczyłem, że to zwykły spisek, zwłaszcza, że nie było nic o ceremonii pogrzebu (nawet wyciek zdjęć od osób trzecich) jak i też to, że Jacek jakoś miesiąc po śmierci Mateusza był już na imprezie z Ferrarim, ja tracąc syna zabierałbym się przez lata