Wpis z mikrobloga

Ale te papierowe slomki w maku to debilizm, jak nie wypijesz zimnego napoju w 5 sekund to guwno mieknie i marszczy sie jak p0lka po 20 roku życia. Ale za to juleczka zadowolona bo mak pro elo eko XD no ta po wuju fest bo wieczka kubków nadal sa z plastiku i jest go 10x tyle co bylo w tej smiesznej slomce. Ale normictwo to tępaki ja pyerdole.

#przegryw
  • 46
  • Odpowiedz
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: nie są eko, bo większość używa rakotwórczych związków do pokrycia papieru by ten nie nasiąkał za szybko cieczą, a później tym jest skażone środowisko.

Zakazali plastikowych słomek bo w Indiach się je spuszcza do rzeki. W Europe zakazano. W Indiach dalej spuszcza się do rzeki...
  • Odpowiedz
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: Dramat, jedyny akceptowalny substytut słomki plastikowej to słomka metalowa podawania niekiedy w knajpach do kawki albo drinka.

Tak samo mnie irytuje drewniana łyżka do mcflurry - nieprzyjemne wrażenie daje przy jedzeniu i psuje mi experience.

Niech robią tą eko redukcję przy procesie produkcji tego jedzenia a nie ten koszt przenoszą na klienta - chociaż faktycznie na niektórych może to działa, jak się im pochwalą że są tacy EKO.
  • Odpowiedz
@N331: I co w Indiach szkodziły rzece te plastikowe słomki? Przecież oni w swoją świętą rzekę zrzucają trupy, śmieci i srają do niej. Słomki to jest nic
  • Odpowiedz
@Myszka_: chodzi o to, że za zanisczyczenie wód odpowiadają głównie Indie, a szerzej Azja, Afryka i Ameryka Południowa. Europa tyle co nic. A środowiska lewicowe i zielone używały zdjęć z indi jak to plastikowe słomki trafiają do rzek. U nas rozwiązano problem który nie istnieje. A Indie dalej plastykiem zanieczyczają wodę
  • Odpowiedz
Jakim trzeba być imbecylem żeby chodzić tam i płacić jakiejś gównokoropracji za tę trującą paszę dla bydła. Do tego jak bardzo trzeba nie szanować własnego ciała żeby to #!$%@?ć


@Naftali_Aronowicz: to się nie różni od kotleta twojej starej czy bigosu
  • Odpowiedz
Oho, bojówka Ronalda McDonalda wróciła już z lekcji do chaty starych pijanych.


@Naftali_Aronowicz: Jaka tam bojówka, nie wiem nawet czy w tym roku coś tam jadłem, raczej nie. Po prostu śmieszy mnie to gadanie, że to takie niezdrowe a w rzeczywistości kupujesz w mięsnym czy markecie produkty niewiadomego pochodzenia do których też dodają niewiadomo czego, robisz sobie w domu i pewnie się cieszysz,że to domowe to takie dobre i zdrowe nie
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: OK, ale musisz jednak się doedukować co do szkodliwości tej paszy, nie obrażając paszy. Poza tym to troche wąskie pojmowanie tematu, naprawdę można się zdrowo odżywiać i nie trzeba kupować wysokoprzetworzonej pseudożywności. jest wiele alternatyw.
  • Odpowiedz