Wpis z mikrobloga

Hej, przychodzę do Was z zapytaniem, ostatnio całkiem przypadkiem znalazłem Kodi i AceStreeam

Skonfigurowałem sobie według tego poradnika:

https://howtomediacenter.com/en/install-horus-kodi-acestream/

ale do rzeczy. Interesuje mnie właśnie AceStream i ich kanały sportowe, czytałem sporo o VPN i teraz pytanie. Warto w to się bawić? Łapią za to? Bo wiadomo jak to w Polsce z tym jest. Chyba nigdy jakoś głośno nie było na ten temat…

Jeśli uważacie, że warto to ktoś mógłby polecić jakiś fajny i aktualny poradnik z VPNem? Może być darmowy ale jak uważacie, że darmowe są do dupy i lepiej kupić to jeśli jest coś nie za miliony moment to chętnie posłucham się bardziej doświadczonych. Z Kodi korzystam na telewizorze, ale na kompa też się przyda :) Uprzedzam jest w tym zielony, dopiero teraz zacząłem z tym ;)

Z góry dziękuje i tak przeglądałem wpisy odnośnie VPN ale są one stare i być może już dawno nieaktualne, albo są jakieś nowsze VPN teraz

#kodi #kodiwpigulce #acestream #vpn
  • 2
@danoneek acestream kilka lat temu był ok, ale to były czasy kiedy sopcast był popularny, później się #!$%@?ło i praktycznie każdy stream co chwilę bufforował, sprawdzałeś w ogóle czy to jeszcze jakoś działa?
  • 0
@Miecz12: Właśnie sprawdziłem (dokładnie 25 kanałów) działa mi płynnie, zero przycinek, a też naczytałem się o tym VPN itd. Stąd moje pytanie, bo po co sobie narobić problemów ;)