Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki,
Chcę kupić elektroniczną nianię z monitorem oddechu nie wysyłającą obrazu w świat. Nie 2 osobne urządzenia tylko jedno. Najlepiej mierzące saturację a nie ruchy, bo to mogę sobie zmierzyć czujnikiem do arduino za 90 groszy. Czy da się takie coś dostać w Polsce? Znalazłem OWLETa smart sock ale działa tylko na apkę więc odpada.
#dzieci #500plus #dziecko #tatacontent #rodzice no i może na siłę #elektronika
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@DrGreen_2 dobrze prawi przy 1 dziecku mieliśmy ten co analizuje drgania przy wdechu + kamerke xiomi. A przy 2 to już nic nie montowałem, kamerka ma sens jak jesteś daleko i możesz nie słyszeć placzu
  • Odpowiedz
@Torgerd: po co? Jedyne co te urządzenia spowodują, to twój stres w środku nocy i obudzenie dziecka, bo się przekręci przez sen na bok i czujnik uzna, że nie odducha.

No, chyba że masz ciężko chore dziecko, ale to inna historia.
  • Odpowiedz
@Torgerd: Podłącz mu 4 elektrody i leć EKG całą noc... (3 dzieci here).

A tak na serio to nie przekombinuj - u pierwszego dziecka dwa razy w nocy się włączył kiedy ja spałem u juniora. Raz jestem pewien, że przestał oddychać, a po włączeniu się alarmu w monitorze wziął głęboki oddech jakby się krztusił i spał dalej.

Przy pozostałych 2 juniorach nie bylo nigdy alarmu - korzystaliśmy ale ze sprzętu
  • Odpowiedz