Wpis z mikrobloga

Każdy sukces siatkarzy boli fanatyków kopanej. Też oglądam piłkę nożną, nawet dłużej niż siatkówkę, ale różnica pod kątem mentalu i profesjonalizmu jest kolosalna. Dlatego wolę obejrzeć zawodników, którzy grają z pasją, a nie bandę panienek w getrach, co dostaj spust na pysk od pasterzy z Albanii albo męczą się z amatorami z Wysp Owczych.

I nie chodzi tylko o siatkarzy, bo jak wygrywali piłkarze ręczni, to też panienki czuły się zazdrosne xD Jak koszykarze zagrali półfinał ME, to eeee ludzie nie patrzcie na to, piłkaa tylko eeee!!1111

Zrozumcie, ze w piłce jesteśmy beznadziejni i zawsze byliśmy i opłaca się w to inwestować tylko z biznesowego punktu widzenia, bo ze sportowego to jest po prostu dno totalne. Prędzej jakiś Polak zostanie CEO Google, zostanie legendą golfa czy będzie drugim Muhammadem Alim w boksie, niż kopacze ugrają cokolwiek na jakimś turnieju, bo to jest po prostu fikcja.

Ludzi cieszą sukcesy. I może siatkówka czy tam ręczna albo inny sport nie mają tak potężnej popularności, ale to może i lepiej, bo jest tam jeszcze duch sportu, a nie Neymar prywatny odrzutowiec, 100 milionów i latanie na urodziny siostry, kiedy drużyna gra mecze LM XD

#mecz #siatkowka #niebieskiepaski #bekazpodludzi #polakicebulaki #sport
  • 24
@Kopyto96 a nie przyszło ci do głowy że ktoś może po prostu nie lubić tej dyscypliny i go ona w ogóle nie interesuje? niech sobie wygrają nawet mistrzostwa galaktyki i tak mnie to nie będzie jarało bo siatkówka jest dla mnie mniej więcej tak ciekawa jak rzucanie lotkami do tarczy albo skakanie koniem przez przeszkody
@Kopyto96 Mnie najbardziej to #!$%@?ą już te porównania. Te teksty, "patrzcie piłkarze jak siatkarze grają" jakby kibice siatki mieli jakiś ból dupy, #!$%@? wie czym spowodowany do piłkarzy. Żadna inna dyscyplina nie ma takiego bólu dupy do piłkarzy jak kibice siatkówki. No może Fajdek xD

A jak ktoś umniejsza siatkarzom i ich osiągnięcia to jest głupi.