Wpis z mikrobloga

#polityka #konfederacja #korwinizm

Prawda jest taka, że swetru imponować może tylko socjalistom. Żadne jego oranie mnie nie przekona, bo to tak jakby hitler miał się przekonać do kochania żydów.

Mnie interesuje tylko moja kasa, a ci którzy chcą żyć na mój koszt - mam w pompce co się z nimi stanie. Zlikwidują zus i emeryty będą zdychać? Co mnie to obchodzi.

No swetru może ora, ale oraz w głowach socjalistów, którzy kochają wysokie podatki, rozdawnictwo. Jest symbolem nosaczy, którzy chcą żyć na cudzy koszt. Chcą transferu od ludzi pracowitych, ambitnych do nierobów na zasiłku. Jesteś programistą 20k? Masz oddać kasę na samotną madke co ma 5 dzieci z różnymi murzynami, bo tak swetru mówi że tego wymaga sprawiedliwość społeczna.
  • 10
Mnie interesuje tylko moja kasa, a ci którzy chcą żyć na mój koszt - mam w pompce co się z nimi stanie. Zlikwidują zus i emeryty będą zdychać? Co mnie to obchodzi.


@FLAC: Mam nadzieję, że stać ciebie na prywatną firmę ochroniarską i osobistą ochronę, bo taka polityka doprowadzi do gigantycznych niepokoi i rozrób tak wielkich, że demonstracje w Francji to pikuś.
Są już takie raje na Ziemi, bez ZUS i
Rozumiem, że nie pasują Ci już do kontekstu?


@peja3334: Nie no, jak najbardziej pasują. Tylko kurde ni cholery nie mam pojęcia, gdzie są u nas takie zasoby ropy i gazu jak w ZEA i nie mam pojęcia jak Konfederacja zamierza zostać w obszarze wolnego handlu jak Monako czy Lichtenstein perfidnie łamiąc fundamentalne prawo unijne.
ropa i gaz to mniej niż 5% pkb zea a w Dubaju,


@peja3334: teraz tak.
Ale Dubaj wyrósł na ropie i gazie, tylko że nie przepieprzył wszystkiego na socjal i emerytury.
Ale czynnikiem napędowym była ropa i gaz.

Gdzie w Polsce mamy tak wielkie zasoby, które pozwolą nam władować niewyobrażalne pieniądze w kraj?
Przypominam tylko, że ich jest 4 razy mniej, więc dobrze by było, żeby u nas zasoby były tak
@mango2018: ale idąc tym tokiem rozumowania już dawno powinni mieć wysokie, progresywne podatki. Może zarabiają z bycia rajem podatkowym? Może z Polski trzeba zrobić raj podatkowy? Żeby firmy np z Irlandii przeniosły sie do nas
Żeby firmy np z Irlandii przeniosły sie do nas


@peja3334: Wyklucza to polityka zagraniczna proponowana przez Konfederację. Nadchodzący podatek CBAM całkowicie zniszczy konkurencyjność gospodarek opartych na węglu, a to proponuje Konfederacja.
Nawet brak podatków tu nie pomoże.
ale Korwin krul powiedział, że umów należy dotrzymywać.


@krytyk__wartosciujacy: można być honorowym jeśli przeciwnik jest. Emeryty nie zasługują na litość, bo ich zachłanność nie zna granic. Oni by zagonili młodych ludzi do obozów robót przymusowych gdyby tylko mogli, żeby przeżreć jeszcze więcej.