Wpis z mikrobloga

1. To jest naprawdę niepojęte, że tyle miesięcy po premierze #nowywykop cały czas nie da się korzystać z wykopu na mobilnym #firefox. Bardzo często klikając w obszar oznaczony na zdjęciu na czerwono, czyli np. w przycisk "pokaż komentarze" czy "wyślij" w oknie prywatnych wiadomości łapane zostaje kliknięcie w przejście do mikrobloga xD Dobrze, że ktoś wpadł na pomysł zapisywania niewysłanych treści i po powrocie można próbować wysłać komentarz znowu (z trudem). Żeby rozwinąć komentarze już się nauczyłem, że przycisk musi być w połowie ekranu, bo inaczej kliknięcie łapie mikroblog czy inna opcja z dolnej belki. No porażka. Kto to testował?

2. Wpisując w wyszukiwarkę #wykop i zatwierdzając powinienem ujrzeć stronę tagu, ale nie, zamiast tego przenosi mnie na wynik szukania tej frazy. Jedyny w tym sens, gdyby ktoś szukał tagów użytych np w komentarzach do znalezisk. Ale to nie powinno być domyślnym działaniem po wyszukaniu tagu.

3. Pod wpisami / komentarzami powinno się dać wyłączyć powiadomienia. Czasem doda się np. ankietę, gdzie chce się poznać wyniki, a nie prowadzić dyskusję, ale zawsze znajdą się tacy, co będą komentować przeklejając po prostu opcje z ankiety / nie wnosząc żadnej wartości do postu i oczywiście zawsze ktoś taki musi zawołać, choćby we wpisie było już 50 komentarzy, zamiast po prostu odpowiedzieć w pustym polu bez wołania. Albo gdy wyjaśnisz kontrowersyjny temat, to później dostajesz 20 powiadomień oburzonych wykopków, którzy na chłopski rozum uważają, że jest inaczej. No i po co mi to?

#wykop20 #wykop20togowno
ToJestNiepojete - 1. To jest naprawdę niepojęte, że tyle miesięcy po premierze #nowyw...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz