Wpis z mikrobloga

ja mam troche nadzieje ze przynajmniej w sondazach im spadnie, ale w tym kraju to nigdy nie wiadomo


@youngP: Prędzej wzrośnie. Już widzę te nagłówki w TVP - Niemcy zmuszą Polskę do przyjęcia 250 tysięcy imigrantów, Tusk cieszy się z zagłady polskiego narodu.
iść na wybory i głosować na PO


@wolny_kot: PO kojarzy mi się z tym samym co PiS: kłamstwa, obietnice które realizowane były na odwrót (słynne słowa Tuska: "osobiście wyrzucę z partii każdego, kto zagłosuje za podwyżką podatków"), nepotyzm, kolesiostwo, płatna protekcja, korupcja, afery, dojenie spółek skarbu państwa. Wybór między PiSem a PO to jak wybór czy ktoś ma cię zgwałcić w gumie lub bez gumy. Nie ma to większego znaczenia w
ja mam troche nadzieje ze przynajmniej w sondazach im spadnie, ale w tym kraju to nigdy nie wiadomo


@youngP: Pisowi w sondażach raczej nie spadnie, bo biomasa gotowa głosować na tych degeneratów nawet nie dowie się o sprawie. Ale jest szansa na mobilizację niezdecydowanych i powrót do względnej normalności (tj. sytuacji, gdzie w rządzącym ugrupowaniu są może nienajlepsi politycy, ale przynajmniej nie bandyci uformowani w struktury mafijne).
PO kojarzy mi się z tym samym co PiS:


@FuckYouTony: z powodu szeroko zakrojonej akcji propagandowej rosji którą prowadziła w 2014/2015 tak ci się kojarzy.
Zauważ, że co by nie mówić o nich, to nie było takich krzywych akcji. Państwo po prostu funkcjonowało. Na stanowiska starano się jednak brać ludzi którzy się na czymś znają. To była tak zwana ciepła woda w kranie. Była i nie zwracaliśmy na nią uwagi.
Za
@wolny_kot Krótko: Kojarzy mi się tak, bo mam prawie 40 lat i PO to była pierwsza partia na którą głosowałem od kiedy mam prawa wyborcze. Tusk jest takim samym kłamcą jak Kaczyński, a PO jest tak samo zabetonowana ludźmi z ubiegłego ustroju tak jak PiS, z taką samą cwaniacką mentalnością (vide np. Schetyna, Trzaskowski i ich frakcje).
Krótko: Kojarzy mi się tak, bo mam prawie 40 lat i PO to była pierwsza partia na którą głosowałem


@FuckYouTony: też tak miałem. Też byłem rozczarowany. Ale widzę, że nie ma lepszej alternatywy obecnie. Usunięcie pis jest żywotnym interesem tego kraju. Pozostawienie ich u władzy, czy danie szansy na ich koalicje z konfederacją poskutkuje izolacją Polski w Europie. To będzie dla Polski i Polaków tragedia.
Jedno jest pewne, PO napewno nie
@FuckYouTony: a czy kiedykolwiek podczas jakiejś afery pociągnięto kogoś do odpowiedzialności karnej zamiast słupa albo niewinnej osoby? czy jakakolwiek partia rozliczyła polityków przeciwnych partii politycznych z "afer"? czy osoby która podczas afer znały jej tajemnice albo chciały odkryć prawdę, to co się z nimi działo? a i czy pis, po, psl, konfederacja, to nie jest przypadkiem to samo?
@FuckYouTony oj, nie wydaje mi się. Media światowe o tym trąbią, EU i NATO mówią , że wpuścili terrorystów, cala opozycja trąbi, media niezależne trąbią, Wawrzyk w szpitalu, jakiś zastępca ma nagrane rozmowy, NIK już zapowiedział pilną kontrolę. Coś mi się wydaje, że tego się nie da tak łatwo zamieść pod dywan.
@mirek_januszy: ale wkurzenie innych krajów UE nie sprawi, że osoby odpowiedzialne za to poniosą konsekwencje bo one będą kryć się tutaj nawzajem zgodnie ze stanowionym przez nie prawem. Sprawi to tylko tyle, że MY Polacy za to zapłacimy, czyli cały niewinny naród.
Wiecie co się stanie w sprawie afery wizowej? Nic.


@FuckYouTony: może Unia Europejska się tym zainteresuje i wtedy może narobić problemów Polsce, bo to poniekąd ich problem, ponieważ ludzie podejrzani o terroryzm, czy terroryści latają sobie legalnie po UE