Wpis z mikrobloga

@bart606: A poza tym? Coś dziwnego z basem się nie stało na przyklad? Z tego co widze zakryłes tym otwory + powieszchnia wewnetrzna się zmniejszyła, inny materiał, pewnie też odległośc ucha od przetwornika o ten milimetr wieksza. Powinno mieć to mieć spory wplyw na brzmienie.
  • Odpowiedz
@bart606: Ciekawe bo zmiana padów w sluchawkach zazwyczaj wiąże się z jakimiś zmianami w dźwięku więc i tutaj też powinno być. Jak bedziesz się nudził to spróbuj porównać z tym sweterkiem i bez o ile łatwo i szybko się go ściąga.
  • Odpowiedz
@lothar1410: Ale chcesz zrobić tak jak ja mam, czy jakoś całkiem zastąpić te gąbki skarpetami?

Widziałem też do kupienia takie zamienniki z weluru i kosztują one kilka $.
  • Odpowiedz
@lothar1410: Jest opcja, że się rozkręca słuchawki i pcha tą skarpetę między tą gąbkę, ale ja uciąłem kawałek rękawu z swetra (Ty byś musiał odciąć końcówkę skarpety), na zewnątrz można zszyć trochę, żeby to się ładnie trzymało, a od środka, to powciskać za gąbkę tak jak wyżej na zdjęciu.
  • Odpowiedz
@bart606: trochę lepiej masz, bo ja w 669 tak za bardzo nie mogę zrobić. :< są zamknięte z tej strony. Do tego od 3 dni gra mi bardziej szczegółowo jedna strona, nie wiem co z tym fantem zrobić...
  • Odpowiedz