Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? XD Dobrze że poczytałem co za leki mi neurolog przepisał. Nie ma #!$%@? bym to wziął.
Poszedłem z mrowieniem rąk a wróciłem z lekiem co się nazywa Pragiola. Mówił bym się nie przejmował tym co jest napisane w internecie bo na mrowienie powinno pomóc i gdyby nie powiedział tych słów to pewnie bym to kupił a tak wolałem poczytać...
A widzę tu wykopki zażywają to jak narkotyki czy łykają na depresję, potem mają problemy z odstawieniem tego, słyszą głosy, widzą jakieś światełka, dostają ataków paniki, porównują to do benzo.
Ale by mnie lekarz #!$%@?ł na minę.

#pregabalina #zdrowie #neurolog #depresja #leki #psychiatra
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrBeast: Ja na bol kolana dostalem psychotropy ;P A najlepsze ze dostalem blister a nie cala paczke wiec nie mialem ulotki (wtedy internetow nie bylo :P) jak wzialem pierwsza tabletke i zaczalem chodzic do tylu to wbijam do apteki po ulotke. A tam "nie laczyc z innymi lekami psychotropowymi". Wszystko poszlo na smietnik :P
  • Odpowiedz
@MrBeast Pregabalina świetny środek. Czujesz się świetnie, wcale nie otępia. Nie czujesz się jak worek napełniony wodą, przyspiesza procesy myślowe, poprawia pamięć, zdolności kognitywne i wcale nie czujesz się jakby ktoś Tobie połowę mózgu odrąbał siekierą ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
I to wszystko prawda, tylko że na odwrót
  • Odpowiedz
  • 0
@KrwawyPacyfista: na ból brzucha kiedyś dostałem Amitriptylinum bo już gastrolog nie wiedział co mi może być i stwierdził że może coś z głową XD brałem to z 2 miesiące, nie wiem czy pomogło ale odstawiłem z dnia na dzień bez problemu a też potem się okazało że wykopki łykają dla zabawy
  • Odpowiedz
@MrBeast Nie dla zabawy, pregaba to takie słabsze benzo, które jeśli zostało przepisane zgodnie z przeznaczeniem, na przykład na stany lękowe, to działają perfekcyjnie. Problem pojawia się, kiedy przy kilkuletnim stosowaniu, tak jak w moim przypadku, potrzeba zwiększyć dawkę, a później i maksymalna dawka nie działa. W swojej szczytowej formie brałem 2g dziennie ( ), od miesiąca jestem czysty, jednak skręty jakie dostawałem to świetny
  • Odpowiedz
@MrBeast: akurat przy dawce 2x75mg to akurat by było leczniczo, może po pierwszej dawce by cię lekko smyrneło ale przy kolejnych już byś nie czuł smyrania
  • Odpowiedz
@MrBeast: przeczytaj sobie w ulotce, w wymogach refundacji na co jest pregabalina jest jeszcze cos takiego jak zastosowanie leku off-label jeżeli nie masz wiedzy na ten temat to nie wypowiadaj się @gorzki99 i to jest właśnie zastosowanie off-label niekytórych leków antydepresyjnych, działanie przeciwbólowe
  • Odpowiedz
to jest właśnie zastosowanie off-label niekytórych leków antydepresyjnych, działanie przeciwbólowe


@paakcer: Idz pan w uj z takim dzialaniem :PP

Super ze przestanie mnie bolec kolano -szkoda tylko ze chodze do tylu i nie wiem co sie dzieje :DD
  • Odpowiedz
@gorzki99: jeżeli pomaga to bierz ketonal tylko nie za długo bo robi z wątroby sieczke, to jak Tobie NLPZ pomaga to co on wgl Ci przepisał jeżeli mozna wiedzieć?
  • Odpowiedz
jeżeli pomaga to bierz ketonal tylko nie za długo bo robi z wątroby sieczke, to jak Tobie NLPZ pomaga to co on wgl Ci przepisał jeżeli mozna wiedzieć?


@paakcer: NIestety nie powiem Ci co to bylo. To bylo lata temu (jak wspomnialem nawet wtedy bylo ciezko z internetem :P)

I to nie chodzi ze nie pomaga. Mam urazy obu kolan - jedno po operacji. Jak sie pierdutne w kolano to potem mam 2-3 tyg bolu. Ale lekarz stwierdzil ze to "normalne". Potem przechodzi. Ale wolalbym zeby przechodzilo predzej :PP Dopoki sie nie walne (albo nie wsiade na rower) to mnie nic nie
  • Odpowiedz
@gorzki99: veramid przestali produkować a gardan to jeszcze jakies niedobitki po aptekach można znaleźć. takie leki jakie dostałeś to sie stosuje w bólach chronicznych/przewlekłych bardziej
  • Odpowiedz