Wpis z mikrobloga

#lewandowski #pieklomezczyzn
Totalnie sram na piłke nozną, nie lubię jej i mnie nie interesuje, postać Lewandowskiego jest dla mnie obojętna.

Ale sytuacja z lewym mnie zadziwia że tutaj na wypoku trafiają sie takie wybitne jednostki które stwierdziły ze obwinianie lewego za to ze go żona wali w rogi jest jego winą i należy sie z niego śmiać i wyzywac od kuków. A co on miał zrobić? Pobić ją? Przypiąć łańcuchami w domu do kuchni? Jesteśmy dorosłymi ludzmi i zachowujcie sie jak na dorosłych przystało. Taka sytuacja też was może spotkać. Matole jeden z drugim, jak ciebie bedzie twoja partnerka w tajemnicy waliła w rogi to co zrobisz? Zesrasz sie w gacie z niemocy. Chyba że serio ja zmusisz siłą do nie puszczania sie. W tedy pójdziesz siedziec do mamra lub założą ci niebieską kartę za to ze ją np szarpałeś w kłótni.
  • 11
@PodniebnyMurzyn: No nie wiem, po zdjęciach widać, normalne kochające żony z instuktorami w taki sposób nie pozują.
U mnie po takiej serii zdjęć żona musiałaby liczyć że ją pożegnam, i wice vera jakbym to ja odwalił taki numer to nie miałbym za złe że żona chce rozwód. Logiczne, prawda? Jakby odwrócić sytuację że Lewy publikuje takie zdjęcia, to byłby już skończony....