Wpis z mikrobloga

#kononowicz #patostreamy Widzisz grubasa w oknie? Czy widzisz grubasa w oknie? Chce byś go widział bo to knur. A to nie jest prawdziwa szkolna. To nie jest prawdziwa szkolna, a wiesz kto tam siedzi? Wiesz kto tam siedzi? #!$%@? lateks tam siedzi, sługa rudego. I go #!$%@?, po prostu go #!$%@?. Co o tym sądzisz? Pytam się co o tym sądzisz. Nie odpowiadaj, to nic nie zmieni. #!$%@? go, napisze komentarz wyśmiewający jego osobę, i tym komentarzem #!$%@? tego lateksa. Widziałeś kiedykolwiek co wyśmiewający komentarz robi z lateksem, no niszczy go. To właśnie z nim zrobię. A widziałeś co wyśmiewający komentarz robi z dupą lateksa? To powinieneś zobaczyć! To powinieneś zobaczyć, co wyśmiewający komentarz robi z dupskiem lateksiarza. Co to? Wiem, że myślisz, że jestem jakiś #!$%@? lub co innego. Co nie, myślisz, że jestem jebnięty? No nie, stawiam, że myślisz, że jestem chory na łeb. Jestem chory na łeb? Nie musisz odpowiadać ja płacę za ubera, nie musisz odpowiadać.
Pobierz HelenaHarper997 - #kononowicz #patostreamy Widzisz grubasa w oknie? Czy widzisz gruba...
źródło: temp_file6020451037876472415