Wpis z mikrobloga

@ish_waw: nie chodzi o to. Możemy się wymieniać spostrzeżeniami kto jest bardziej zły itp. Ta Dyskuja do niczego nie doprowadzi. Wyraziłem tylko ze jak ktoś mnie okłamie w pracy że dostanę podwyżkę i co pół roku mi to mówi że będę w miał awans powtarza tak kilka lat i kłamie i nic z tego nie mam. To jak przychodzi do anonimowych ankiet. Wtedy kierownik pyta czy nie wypełnił bym ładnie
  • Odpowiedz
@ish_waw: To straszenie trybunałem stanu to jest taki śmiech na sali xd co wybory jest o tym mowa i jakoś nikt nigdy tego nie zrobił.
I KO też tego nie zrobi, bo wie że jeśli to spełni, to sami przed nim staną w przyszłości.
Że ktoś się jeszcze na to nabiera
  • Odpowiedz
@ish_waw: zaraz, chwila, moment... byli przez dwie kadencje u władzy, mieli 8 lat na wprowadzenie tych zmian, i nagle po kolejnych 8 latach budzą się z genialnymi pomysłami naprawy kraju?!
  • Odpowiedz
  • 3
@Mete Chodzi o to, że już wcześniej mogli znieść zakaz handlu w niedzielę, rozliczyć afery Obajtka i ujawnić listę osób podsł#!$%@?ących i decyzyjnych ws. Pegasusa?
  • Odpowiedz
  • 0
@emjot86 Pamiętam. 4000 zł pensji minimalnej w 2023 r., 100 tys. mieszkań w „Mieszkanie plus”, milion samochodów elektrycznych itd. Ale to było dawno
  • Odpowiedz