Wpis z mikrobloga

wyzywał różowe z nadwagą

@szynszyla2018: to akurat na propsie. Kobieta której głównym atutem jest wygląd i nawet o ten wygląd nie umie zadbać, to należy takie dyskredytować, może przez to przestaną być tłustymi leniwymi beczkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Faza był, jest i będzie gruby i ma to w piździe, bo ludzie i tak go pokochali jako grubego, a jak będzie miał $, to wszystko będzie się
@szynszyla2018: widać, że jesteś gruba i głupia, bo nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem, że jedyny atut kobiety to wygląd ale główny. Moja partnerka jest bardzo mądra, wykształcona i zaradna, ale na nic by się to nie zdało gdyby nie była do tego ładna. Facet nigdy nie weźmie brzydkiej ale mądrej, zawsze musi być w pakiecie uroda.

Kobieta jest w stanie wziąć sobie takiego fazę grubaska 170cm o ile
@To_The_Moon: ymm nie. Era misiaczkow się kończy bo teraz kobiety same potrafią się utrzymywać więc pan faza kroczy szybką drogą do rozwodu. No chyba że akurat ona lubi takich facetów. Stąd też ból dupy na wykopie o słynnych chadow. XD no przykro mi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A no i widzę klasyczna #!$%@? o urodę ( ͡° ͜ʖ ͡°) nudy.
Era misiaczkow się kończy

@szynszyla2018: xD Bo ty tak powiedziałaś?

kobiety same potrafią się utrzymywać

Jakiś % tak, ale większość kobiet na szczęście jest jeszcze normalna i nawet jeśli mają pieniądze, to potrzebują też męskiej ręki, bliskości itd (nie wliczając w to wyzwolone feministki xD) Mialem w swoim życiu kilka bogatszych kobiet ode mnie i nikt tak nie potrzebował bliskości i miłości jak one, mimo, że były w pełni samodzielne.

an
@To_The_Moon: sweet życzysz im wszystkiego dobrego, urocze( ͡° ͜ʖ ͡°)-. Jakby sytuacja była odwrotna to byś coś postował o rubych lochach i zniszczonym rynku matrymonialnym XD za to Twój komentarz mocno zawiewa mizogonia. Coś czuję że te różowe z twoich opowieść to po prostu raczkowska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Twój komentarz mocno zawiewa mizogonia.

@szynszyla2018: kiedy masz swoje zdanie i nie zgadzasz się z nieatrakcyjną i negatywnie nastawioną do życia mirabelką to wtedy ona wyciąga asa z rękawa o nazwie - jesteś mizoginem xD #!$%@? zawsze się to dzieje jak laska przegrywa dyskusję, zawsze xD

Coś czuję że te różowe z twoich opowieść to po prostu raczkowska ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@szynszyla2018: tak jak czujesz,
@To_The_Moon: typowa zagrywka niebieskiego to: masz bordera i jest gruba.
Zrobiłeś to już dwa komentarze wyżej.

"szkoda, że swojego życia tak nie czujesz i w środku nocy piszesz na portalu z nołnejmami których nawet w życiu nie spotkasz. Może poczuj jak się z tego wyrwać i ogarnij najpierw swoje życie"

Bardzo dobra samoanaliza. Weź ją sobie do serca może w końcu znajdziesz różowego zamiast pisać na portalu ze śmiesznymi papiezami (
@szynszyla2018: aż mi przypomniałaś wykopka który pisał, że jestem przegrywem siedzącym u mamy, po wysłaniu mu zdjęcia mojego salonu gdzie na laptopie był jego nick oraz 2 kluczyki do aut za łącznie 400k, to przestał odpisywać xD

Beka z was przegrywy