Wpis z mikrobloga

Siema mordeczki, Ozdóbka z tej strony.
Sluchajcie, miałem tą nieprzyjemność zobacz konferencję Famemma 5. Podpisywałem wcześniej pismo, że nie będę gadał źle na Fame, ale powiem jedno - bardzo stanowczo: patologia, totalna patologia, zachowanie, wypowiedzi.
Nawet Wojtek Gola, zachowanie Rafonixa, znaczy Goli do Rafonixa. Gola, jak jesteś taki kozak to wyjdź #!$%@? ze mną, to cię poskładam #!$%@?. I może powiesz że jesteś biseksem, czy #!$%@? też będziesz kłamał, że nie? Jeżeli nie, to cię #!$%@? weźmiemy na wariograf i #!$%@? powiesz wtedy czy komuś gały nie #!$%@?łeś. Już mnie zaczynasz denerwować. Kup se jeszcze Mustanga, promuj eko-papierosy, które są szkodliwe. Co to #!$%@? jest? Albo Olejnika tak tyrasz. To jest #!$%@? twój zawodnik, a ty do niego mówisz że jest #!$%@?ą. Ty jesteś dla mnie zwykłą #!$%@?ą. Żebym ci nie pomógł na pierwszej gali i nie zrobił #!$%@? tego, żebym tam wystąpił, to by #!$%@? było z tym.
A AdBuster, ty #!$%@? ćpunie #!$%@?. Pokaż wyniki. Byłeś naćpany #!$%@?. I nie mów, że się skończyłem, bo skończyć to ty się możesz. #!$%@? znajdę cię, to ci #!$%@?ę #!$%@?, bez żadnej szczęki, bez sędziów. Zamknij ryj #!$%@? śmieciu.
Jedyne co tam mądrze powiedział to Najman. Najman powiedział prosto - wciskacie ludziom #!$%@? patologię, jakieś pseudo dramy #!$%@?. Zarabiacie na tym kasę #!$%@?. Myślałem że pójdziecie w dobrym kierunku, ale #!$%@? wielki tam robicie, #!$%@? wielki.
Olejnik jak chcesz to ci #!$%@? dam trenerów i dojedziesz #!$%@?. Jak Malczynski mógł ci tak, jakbyś ty Malczynski mi tak #!$%@?ł...
#!$%@?, wielcy zawodnicy, potrenowali rok #!$%@?, a wcześniej byliście jak #!$%@? #!$%@?. Jak was pierwszego dnia tam przyszedłem na konferencję wyglądaliście #!$%@? wszyscy dziadowsko. I zamknijcie ryja #!$%@?, daleko do Ozdoby, bo się wstydzę teraz, że wystąpiłem w jakimś Fejmie #!$%@?, że wam pomogłem. Taka jest #!$%@? prawda.
A Gola, ty #!$%@? nie mów na mnie źle, bo mam znajomych i powiedzieli mi co na mnie gadasz. A przyznaj się, że #!$%@? obciagałeś komuś lachę. Nie? To dawaj cię #!$%@? weźmiemy na wariograf i sprawdzimy #!$%@?. Wybrałeś kasę - dlatego to piękne stworzenie, które miałeś, nawet ono od ciebie odeszło. Taka jest prawda, więc #!$%@?.

#famemma #grasz ?
  • 6