Wpis z mikrobloga

stoję sobie na przystanku i podbija do mnie jakaś kobita (jak później się okazało z ukrainy) I pyta czy mam fajka.
jako że mnie stać, częstuje ją
to był chyba haczyk bo od razu pyta czy nie dałbym jej jakiś pieniędzy bo dzisiaj ukradli jej torebkę xd
tak patrze na nią i mowie, że nie mam gotówki, mając nadzieję że to zakonczy dyskusje.
taki #!$%@?, ona że to nie szkodzi i mogę jej wysłać blikiem...xd
to już się #!$%@?łem i mówię żeby #!$%@?ła już bo jej #!$%@? na łeb
#przegryw #ukraina #finanse
  • 18
  • Odpowiedz
@D0meN no wiadomo że narkotyki i piwo droższe to Panu Żulowi trzeba wtedy dać odpowiednio więcej na bułki starczy. Chyba że złotoweczka nie będzie starczała przez inflacje. Wtedy odpowiednio każdego Pana Żula wzywa się przed urnę wyborczą.
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz: Ja kiedyś miałem też #!$%@?ą sytuacje. Siedziałem sobie w knajpie na ogródku z żoną i z mieszkania nad knajpą filowała młoda laska (coś koło 20-22lata) jak się później okazało ukrainka. Wyszła z klatki i od razu do mnie czy dam jej zadzwonić z telefonu. Ja odpowiedziałem, że nie mam już minut na karcie, więc ona zadała to samo pytanie do żony, a żona odpowiedziała że zapomniała telefonu z domu.
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz: ogólnie jeżeli chodzi o patologię to tzw daj szluga to rozpoczęcie do krojenia/oszukania itp.

to już się #!$%@?łem i mówię żeby #!$%@?ła już bo jej #!$%@? na łeb


a świstak siedzi i zawija je w te sreberka.
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz parę lat temu w jechałem przez Radom... zaczepiła mnie jakaś młoda dziewczyna (był to wieczór) i poprosiła o drobne, bo jej do biletu brakowało. dalem jej 10 zł i pojechałem. po paru godzinach zajechałem na tę samą stację na kawę i widzę, jak ta pinda pije browary z jakimiś menelami... ale mi się ciśnienie podniosło...
  • Odpowiedz