Wpis z mikrobloga

Ja tam chyba głosuję na PiS bo wszystko już mam, żyję skromnie ale godnie. Jedyne co do czego mam obawy to służba zdrowia, specjalnie kupiłem mieszkanie blisko szpitala wojewódzkiego.

Teraz tylko PiS niech naprawi służbę zdrowia, żeby lekarzom chciało się leczyć i mieli minimum szacunku do pacjenta, a nie zostawiali go na śmierć. Ale czy pisowcy zreformują służbę zdrowia? Kto inny zrobi to lepiej? Co myślicie?

#wybory #lekarz #sluzbazdrowia #zdrowie
  • 5
Ale czy pisowcy zreformują służbę zdrowia?


@rysio77: No mieli 8 lat i patrz jak fajnie zreformowali :DDD Wlacznie z posilkami w szpitalach.
Teraz mamy wiecej specjalistow, kolejek nie ma, a zarcie jest przepyszne. Kobiety wcale ne umieraja.

No chyba ze 8 lat to za malo i potrzebuja kolenych 10 kadencji to wybieraj ich dalej. Moze zdaza zanim sie wylogujesz z tego swiata. I pomimo ze zycze Ci duzo zdrowia i dlugiego
wprowadzili kartę Dilo


@rysio77: Korzystales z niej? Moja matka zmarla jakis tydzien po tym jak zostala jej wydana ta karta. Z karta dilo USG jamy brzusznej na NFZ 4 tygodnie. Przypominam ze zmarla po jakims tygodniu wiec jakby nie prywatnie to nawet tego badania by nie miala.