Wpis z mikrobloga

Robić cokolwiek firmą w tych czasach to tragedia. Lepiej samemu zrobić i zepsuć, przynajmniej taniej będzie xD

Zakładają fotowoltaike, śruby kręcone chyba na oko bo kilkanaście nie trafione w krokwie, często tak, że kompletnie na krawędzi, więc jeszcze krokiew uszkodzona lekko, w tym 3 pięknie trafione w korytko z kablami od kamer xD

#fotowoltaika #gorzkiezale #budownictwo
  • 8
  • Odpowiedz
@Murasame: Widzę miałeś bliskie spotkanie z ekipą montującą fotowoltaikę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
U ojca w krokwie trafili za pierwszym razem w 10% przypadków, pozostałe 90% musieli łatać i robić nowe dziury obok. Potem i tak się lało jak padał deszcz więc poprawiali. Ale co z tego jak całkiem dobry dach jest teraz połatany w tylu miejscach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Murasame: Zrobiłem sam na garażu bo tam widac krokwie od dołu a na górze zdjąłem gasior wiec skuteczność 100%, na domu się bałem teran planuje rozbudowe i będzie grunt bo nadal sie boje a widze ze ekipa lepiej nie zrobi niż ja
  • Odpowiedz
Robić cokolwiek firmą w tych czasach to tragedia. Lepiej samemu zrobić i zepsuć, przynajmniej taniej będzie xD


@Murasame: Ja teraz walczę z bramą przemysłową segmentową. Panele też sam kładłem, każda śruba dokręcona kluczem dynamometrycznym. Montowałem w 2019 i działa elegancko :)
  • Odpowiedz