Wpis z mikrobloga

Mirki, poważny problem zakupowy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poszukuję rower gravelowy (2 blaty, hydraulika, Shimano, aluminiowa rama, karbonowy widelec, sztywne osie, dużo mocowań pod bikepacking) w cenie około 8k. Po dłuższych poszukiwaniach moja lista zawęziła się do tych trzech typów:
Rondo Ruut AL1 2X
Cannondale Topstone 2
Specialized Diverge Elite E5
Czy ktoś posiada powyższe rowery i mógłby coś o nich napisać?
Po wstępnych jazdach moje serce skradło Rondo, ale dożywotnia gwarancja na ramę w przypadku konkurencji jednak mąci mój spokój. ;) Do tego w Specialized jest już korba GRX czego brakuje w Rondzie i Cannondale. Mam mętlik w głowie. ¯\(ツ)/¯ #rower #gravel #specialized #cannondale #rondo #rowery #bikepacking
  • 7
  • Odpowiedz
dożywotnia gwarancja na ramę


@czleniu: jak po zakupie gravela zajrzałem w warunki, że tam coroczny płatny przegląd w aż jednym punkcie pod Wrocławiem to położyłem lachę na te dożywotnią gwarancję - jak nie jebnie w dwa lata to nie jebnie w ogóle...
  • Odpowiedz
  • 0
@Mr_Trabalski: Gwarancja mocno średnia to jest to co mnie najbardziej powstrzymuje, przy czym spec/trek raczej nie mają tu konkurencji. :/ O co chodzi z tymi insertami? Krzywo powklejane? I jakie komponenty - jak przeglądam specyfikacje wszystko wydaje się ok.
  • Odpowiedz