Wpis z mikrobloga

@stefan_pmp: kiedyś totalnie nie rozumiałem po co leciało TCM, a teraz bym sobie obejrzał takiego Obywatela Kane'a albo Przeminęło z Wiatrem ()
  • Odpowiedz