Wpis z mikrobloga

W końcu poszedłem po rozum do głowy i zacząłem wychodzić częściej na dwór (albo na pole jak kto woli) w celu poznania jakiejś różowej. Oto moje wnioski.
1. Wszędzie widzę pary (z dziećmi lub bez) lub facetów (w grupach lub solo). Ewentualnie matki z dziećmi (nie wiem czy samotne czy nie).
2. Jeżeli mieszkasz w małym mieście to większość ludzi jest w wieku powyżej 40 lat lub chodzi jeszcze do szkoły. W przedziale wiekowym 20-30 praktycznie nikogo. Mówię o kobietach.
3. W czasie 90 minutowego spaceru spotykam max 2 kobiety (czasem 0) w moim przedziale wiekowym.
#badoo #tinder #rozowepaski
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JakeLockley: Pamiętam z czasów studenckich jak w Krk podszedłem do jakiejś lufy 10/10 stojącej przed klubem. Zanim się odezwałem powiedziała: "nie mam drobnych". Nie każda jest niemiła i wulgarna, niektóre są jeszcze kreatywne :P
  • Odpowiedz
Ogólnie chyba po to ktoś wymyślił aplikacje czy speed dating, abyś miał pewność, że dana osoba deklaruje, że kogoś szuka. Wolne spacerujące same to prawdopodobnie również zajęte. Dodatkowo podbijanie do dziewczyn co są zajęte jest ogólnie słabe i czasem można skończyć jak Zaucha, rzadko, ale ryzyko jest. Idź na jakąś potańcówkę, wróciła na to moda, może akurat wolna panna okaże się strzałem w 10! Ten speed dating w dużych miastach podobno nie
  • Odpowiedz
@JakeLockley: Dokładnie przecież tak to dziala. Ludzie jak już wychodzą to są z kimś albo idą gdzieś w jakimś celu. Jak chcesz serio kogoś poznać to albo tak jak mówią, dyskoteki, kluby i inne balety albo jakieś kółka/grupy zainteresowań. Jak ktoś Ci mówi idź na dwór, poznasz ludzi to nie wie jak teraz funkcjonuje świat albo ma umiejętności miękkie lvl expert i potrafi nawijać makaron na uszy jak cygan co
  • Odpowiedz
@JakeLockley: Ja tam widzę jeden + speed datingu, widzisz potencjalne 10 kandydatek na dziewczynę/żonę live. Wiadomo dobrze, jak trafisz jedno tak zwane sparowanie, ale zawsze lepsze niż półroczne pisanie z kimś, to się raczej nie chce spotkać, bo ma jakieś lęki, bo ukrywa 3 kaszojadów każde z innym ojcem, bo dodała zdjęcie ze studniówki i życiowej formy, kiedy ważyła 70 kg., a dzisiaj waży 25-28 kg. więcej zależy od pory
  • Odpowiedz