Wpis z mikrobloga

@mrgcypher: No to to widzę, ale przez chwilę myślałem że w to wierzysz ( ͡ ͜ʖ ͡), ostatnio co raz więcej to słyszę języka dalekowschodniego niż ukraińskiego, więc wiele przed nami niespodzianek ( ͡ ͜ʖ ͡)
@mrgcypher: to oczywiste bzdury, ale prawda jest taka, że ruscy panicznie boją się współpracy państw bałtyckich, Ukrainy i Białorusi, bo wiedzą, że w kupie siła i jest to siła, która może ich za mordę trzymać. Tak jak to niegdyś historycznie robiła. Dlatego dziel i rządź, to podstawa ich propagandy.
@mrgcypher:

Że tak jak umieliśmy przyjąć naszych sąsiadów, tak będziemy umieli ich przechować, by – gdy wojna się zakończy – mogli wrócić do swoich domów, a my pomóc im w dziele odbudowy Ukrainy: wolnej, suwerennej, niepodległej.


Ukrainy, która – mam nadzieję – będzie na dziesięciolecia, a daj Boże i na stulecia, państwem bratnim dla Rzeczypospolitej, pomiędzy którym a nami, Polską – jak, mam nadzieję, proroczo powiedział Prezydent Wołodymyr Zełenski – nie
@mrgcypher: Głupia nazwa. Ostatnio nazwaliśmy to Rzeczpospolita Obojga Narodów, co brzmi epicko. Nie jakiś debilny Ukropol XD To nawet nie brzmi jak nazwa państwa tylko firma robiąca sałątki w słoikach xD