Wpis z mikrobloga

Takiego mam mind fucka jak lenin na tym zdjęciu jak pomyśle o tych ostatnich akcjach w naszym kraju. Ciężko mi to racjonalnie wytłumaczyć, no bo:
- ruskie przelatują bombowcem nad Polską i spuszczają rakiete pod Bydgoszczem, a nasz system przeciwlotniczy nie widzu zagrożenia
- Ukraiński system przeciwlotniczy zamiast #!$%@? byc ustawiony w strone Rosji ew Białorusi jest #!$%@? 2cm od granicy z Polską i w strone Polski ustawiony, rakieta spada na nasz teren zabijając dwóch polaków
- Białoruski śmigłowiec wlatuje na nasz teren a my nie reagujemy, kiedy w Turcji jak ruski śmigłowiec wleciał, to kebaby od razu go zestrzeliły
- Komendant główny bawi sie granatnikiem przeciwpancernym w budynku i mówi, że to miała to być pusta tuba po granatniku przerobiona na głośnik blutucz
- policyjny śmigłowiec zerwał linie energetyczne i o mały włos nie doprowadził do tragedii

#niewiemjaktootagowac #wtf #polska #polityka
Pobierz Zielonykwiryta - Takiego mam mind fucka jak lenin na tym zdjęciu jak pomyśle o tych o...
źródło: 20230829_091551
  • 13
@jarokoxu: Serio tak wyglądam jak lenin na tym zdjęciu jak o tym pomyśle. Nie wiem o co chodzi
¯\(ツ)/¯ i kto tu robi mądrych inaczej (moderacja usuwa za konkretne słowo i musisz fikoły robić, bo cenzura #pdk ) z obywateli. Media, opozycja czy partia. Po prostu zgłupiałem ¯\(ツ)/¯
@jarokoxu: Albo ten radiowóz z Dawidów białych czy jakoś tak i dwie laski 19 latka a druga jeszcze niepełnoletnia, bo 17 miala, czemu one wsiadły do tego radiowozu skoro nie były aresztowane. #!$%@? jedna dorosła, a druga prawie dorosła, to nie dzieci że chca zobaczyc radiowóz od środka, czemu to wszystko jest niespójne logicznie
(°° a one też same nie powiedziały
@secs: Skoro wysyłali ostrzeżenia, putin sie nie dostosował do nich, kebaby zestrzeliły i jeszcze za to przeprosili? Nie widzisz, że coś Ci tu nie bangla miras? ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wszyscy są mądrzy inaczej jak ty
(σ ͜ʖσ)