Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jakiś czas temu wróciłem do Polski. I te wszystkie fantazje jakoby poznam jakaś fajną dziewczynę, znajdę pracę w wymarzonym zawodzie i znajdę znajomych po pół roku się wyjaśniły.
Z wymarzonej kobiety zostało 3 randki z tindera, cringowe zagadanie do kasjerki i nieudane wyjście do klubu, wręcz katastrofa
Z wymarzonej pracy zostało 3 msc darmowe praktyki a po nich pensja która na nic nie starcza
Ze znajomych to pierwszy weekend na piwie z kumplem, próbowałem wolontariatu, siłowni, szkoły językowej a nawet spotkań na uczelni. Null, z nikim nie mogę zawiązać jakieś znajomości, stwierdziłem że może to wina mieszkania na wsi to przeniosłem się do miasta i jedyne co to wracam do pustego mieszkania.
I skończyło się na tym że w tym tygodniu mam zamiar napisać do szefa czy mogę wrócić do #holandia bo tam miałem kontrakt, łatwą pracę na nocki i fajne mieszkanie (to mi na pewno przepadło). Dwa miesiące temu nawet pisał że zawsze znajdę u nich miejsce.
#przegryw #emigracja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
Uciekaj. To ci się zdaje tylko gdy jesteś za granicą że w tej Polsce fajnie było. Może tak ale za dzieciaka. Chyba to sprawia że się oszukać można. Później se zdajesz sprawę jaki tam stan umysłu ze sr średniowiecza jest. Pranie mózgu na okrągła media kościół. Daj spokój. Tutaj international jest. Angielski i zawsze coś tam znajdziesz ogarniesz pogadasz proste. Tak dymac w tej Polsce żeby przeżyć tylko i ta pusta chara
  • Odpowiedz