Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? koleżanka co ma sporo tatuaży pyta mnie czemu nie mam żadnego. A ja że no nie chce. A ona czemu nie chcesz anon? A ja że nie odczuwam potrzeby brudzić sobie skórę jakimś losowym obrazkiem. To ona mówi że pewnie się boje xD że to taki ogromny ból i trzeba być twardym żeby wytrzymać xD nie dociera do tego pustego łba że nie chce mieć dziar. #bekazpodludzi #brudnopis
  • 33
  • Odpowiedz
To ona mówi że pewnie się boje xD że to taki ogromny ból i trzeba być twardym żeby wytrzymać xD

@Itslilianka: Zaj#bałbym jej bombe i powiedział? Boli? Musisz wytrzymać cieniasie.
  • Odpowiedz
@Itslilianka walnięta, to prawda, jednak dodam tylko, ze tatuaże wcale nie bolą aż tak bardzo. Zależy od miejsca ale jest to całkowicie znośny ból dla przeciętnego człowieka. Wiec niech nie udaje takiej twardzielki.
  • Odpowiedz
@Itslilianka: nie lepiej dyskutować z amebą która nie ogarnia że nie chcesz mieć tatuaży. Na pewno to bardzo wartościowy kontakt taki rozwijający - masz po kontakcie z taką osobą o czym pisać na wypoku. Nie wiem ile masz lat (zakładam że mniej niż 30) kiedyś dojrzejesz do tego że kontakty z durniami to strata czasu.
  • Odpowiedz
@Itslilianka: Tak samo jak z pytaniem o dzieci xDDDD Laska, która w wieku 20 lat ma kaszojada, z chłopem ciągle się kłuci, nigdzie nie była, nic nie widziała, zero zainteresowań tylko temat dziecko pyta mnie kiedy ja będę miał, gdzie ja żyję na luzie planuję wycieczki mam czas na spotkanie się ze znajomymi i zarabiam kasę. Rozmowa i podejście niektórych ludzi do życia to jest jakaś abstrakcja, inny świat, inna mentalnośc
  • Odpowiedz