Wpis z mikrobloga

PO-KO zebrało taki pomieszany elektorat obiecując wszystko i wszystkim... że to i tak walnie. Co chwile zmiana narracji. Sprzeczne obiecywanki.. więc nie dziwie się, że ich program wyborczy to "usunąć pis" a o reszcie lepiej nie mówić, bo stracą kilka % jeżeli ich wyborcy zaczną myśleć i wyłączą TVN. Co chwile promowani nowi celebryci do Sejmu, a nie politycy Nie dziwie się, że PO-KO zachęca swój elektorat do nie brania udziału w referendum nazywając go "pisowskim". Przynajmniej później nie będą musieli się do tego odnosić. A nawet będą mogli powiedzieć "referendum pokazało, że polki chcą pracować do 67lat". Kto pamięta czasy 2007-2015 to doskonale pamięta rodzaj polityki "PO". Także jeżeli jesteście za młodzi żeby pamiętać czasy 2007-2015 i będziecie głosowali na Donalda, który jest tym samym politykem co 10 lat temu to przynajmniej weźcie udział w referendum.

#polska #polityka #gospodarka #wybory
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@arturek98c: Ja pamiętam czasy 2007-2015. Nie było idealnie, było sporo afer mniejszych i większych. Ale w porównaniu do lat 2015-2023 to tęsknię za tamtymi standardami.
Gdy mam do wyboru między stagnacją a stromem zjazdem w dół to wybieram stagnację
  • Odpowiedz
@arturek98c: za to konfederacja ma bardzo "spójny" elektorat
- libertyni
- monarchiści nadający sobie wzajemnie tytuły hrabiowskie na zjazdach
- pijący własny mocz miłośnicy pseudonauki "anty bigfarma"
- skini i narodowcy
-
  • Odpowiedz
  • 0
@Maly_Jasio: a na rate za OC pracowałeś miesiąc zamiast 4 dni( ͡° ͜ʖ ͡°) na swój ulubiony telefon 2 miesiące, a nie 2 tygodnie itd ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jeden dzień żeby kupić zwykła koszulke 4f, a nie 1-2h XD i paliwo po 6zł (po wyborach to może byc nawet za 7) to były czasyyy @aarahon: mógłbym tak wymieniać
  • Odpowiedz
@arturek98c: I co, że to zasługa polityków? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oj naiwniaku. Państwo rozwija się nie dzięki ale pomimo polityki. I mam tu na myśli zarówno PO jak i PIS. Bo zarówno PO jak i PIS nie przyłożyli ręki do uproszczenia prawa gospodarczego.
  • Odpowiedz
na swój ulubiony telefon 2 miesiące, a nie 2 tygodnie


@arturek98c: i teraz nie wiem czy jakimś cudem znaleźliśmy tego słynnego kuca programistę 15k czy to typowy na minimalnej który uważa siałomi za 600zl jako topowy smartfon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Maly_Jasio: kolejny 15 latek z dziewiczym wąsikiem co myśli, że polityka to tylko gospodarka( ͡° ͜ʖ ͡°) jeżeli ja jestem naiwniak.. chociaz nie wiem do czego to miałoby się odnosić. to ty jesteś nieuk. tyPOwy wyborca
  • Odpowiedz
ich program wyborczy to "usunąć pis" a o reszcie lepiej nie mówić


@arturek98c: niech obiecują co chcą, świadomy wyborca wie kogo mają w szeregach i jakie mają poglądy w tym cały odłam nowoczesnej i pamięta poprzednie rządy.

A odsunięcie pisu to obecnie warunek nadrzędny żeby zmienić cokolwiek a tego nie zrobisz mówiąc "koniec z rozdawnictwem" bo spadniesz pod próg. Jedynie konfederacja hejtuje to podejście bo brzydko na koalicjanta nie powie
  • Odpowiedz
@arturek98c: Przecież sam przytoczyłeś argumenty gospodarcze, w ogóle nie odnosząc się do kwestii światopoglądowych. No to jak mam z Tobą dyskutować nie uznając Cię za pisowskiego trolla? I jeszcze zarzucanie mi ten rzekomo młody wiek. Oj słabo was tam szkolą.
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio

@arturek98c: Ja pamiętam czasy 2007-2015. Nie było idealnie, było sporo afer mniejszych i większych. Ale w porównaniu do lat 2015-2023 to tęsknię za tamtymi standardami.

Gdy mam do wyboru między stagnacją a stromem zjazdem w dół to wybieram stagnację


2015 - 2019 przecież to było złoto w Polsce, ale się skończyło czas głosować na konfe. Chociaż sprzeciwia się jakiejś elektronicznej kasie czy coś
  • Odpowiedz