Wpis z mikrobloga

Aż tego po sekciarzach się nie spodziewałem. Dodałem znalezisko o jakiejś szurce z Konfederacji, która chętnie by jadła psy bo mięso to mięso (co więcej, w komentarzach ktoś zapytał czy mięso ludzi też by zjadła to powiedziała, że w sumie nie, bo dekalog mówi "nie zabijaj") Na szczęście mamy religię... jakby nie ta religia, to Konfederaci wraz ze swoim wolnym rynkiem pewnie dopuściliby również kanibaliz, ale nie o tym.

Mówię sobie #!$%@? nie, no nie. Nawet Konfederata powie, że jakaś stuknięta, najwyżej zakopie znalezisko i nie otworzy ryja, nie spróbuje jej bronić a tam co? Typowe dla Konfiarzy gadanie, że przecież to normalne bo gdzieś na świecie tak jest i nawet tu próba bronienia kretynki. xD Z wami już naprawdę jest coś nie tak. Weźcie rozbieg... i wiadomo co. Jak ja mogłem zadawać się latami z tymi ludźmi, co ja we łbie pustym miałem to nie wiem.
https://wykop.pl/link/7192523/kandydatka-konfederacji-twierdzi-ze-zakaz-uboju-psow-na-mieso-jest-niepotrzebny

Pobierz Neobychno - Aż tego po sekciarzach się nie spodziewałem. Dodałem znalezisko o jakiejś...
źródło: Screenshot 2023-08-24 at 11-53-40 Kandydatka Konfederacji twierdzi że zakaz uboju psów na mięso jest niepotrzebny (najlepsze komentarze)
  • 15
Miałem głosować na konfederację ale mam zamiar iść tylko na referendum.


@sqlserver: przecież to referendum nie ma żadnego pytania na które da się odpowiedzieć. Prawidłowa reakcja to jego bojkot (mniej niż 50% osób na nie odpowie).
@gandalf_rzulty: Żadne produkty spożywcze mi nie przeszkadzają. Przeszkadza mi jak politycy zaczynają wymuszać faworyzację jakichś produktów. A uber-guru naszych polityków, Mikołaj Schwab coś tam gadał, że najlepiej byłoby gdyby biedaki żarły robaki i że mięso trzeba dopodatkować. Niech każdy sobie je co mu pasuje. A politycy ręce precz od mojego i Twojego talerza!
@true-true: niech każdy robi co chce, ty #!$%@? śmieci do lasu, ja Ci za to odstrzele za to kolano. Pasuje Ci taki świat z dzikiego zachodu?

Nie pojmujesz jednej rzeczy kucyku.

Z wolnością idzie razem ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Jeżeli chcesz wolności, ale bez odpowiedzialności to znaczy, że jesteś niedojrzałym pajacem zapatrzonym tylko i wyłącznie w siebie. Ewentualnie jesteś dzieckiem i nie rozumiesz świata i że należy się liczyć z innymi.
niech każdy robi co chce, ty #!$%@? śmieci do lasu, ja Ci za to odstrzele za to kolano. Pasuje Ci taki świat z dzikiego zachodu?


@gandalf_rzulty: Kompletnie nie wyczuwam o co Ci chodzi. Co ma zaśmiecanie czyjegoś lasu do jedzenia?
I w jaki sposób pracowanie na rząd jest odpowiedzialnością w jedzeniu mięsa?
@true-true: To była ironia wobec Twojej (#!$%@?) logiki "niech każdy robi co chce". Nie na tym polega życie w społeczeństwie. Albo dostosowujesz się do prawa, albo #!$%@? do ziemianki lub lasu i żyj ze swoimi zasadami jaki Ci nie pasują zasady cywilizacji.
@true-true: No właśnie nie jest aż tak daleko. To prozaiczna sprawa, ale tylko na pierwszy rzut oka. Sam na początku śmiałem się z tego, że jak to, jak produkcja mięsa może wpływać na nasz klimat. Poczytaj sobie ile zużywa się wody do produkcji mięsa, a ile się zużywa do innych produktów. Zrozumiesz wtedy skalę.

Poza tym mięsa ludzie nigdy nie spożywali tyle co obecnie. Przez 99% czasu jaki istniejemy, większość naszej
@gandalf_rzulty: @gandalf_rzulty: Ja wiem o tym. Problem w tym, że zwyczajnie nie wierzę w wieszczoną katastrofę klimatyczną. Wiec chętnie poniosę wszelką odpowiedzialność za swoje działania, ale dopiero kiedy coś złego się stanie. Za mojego życia świat miał się skończyć już kilka razy. Holandia pod wodą, Żuławy Wiślane pod wodą, Malediwy znikną. To były modele klimatyczne. Nic się z tego nie stało. Najpierw benzyniak był zły, a diesel był ekologiczny, wszyscy
Problem w tym, że zwyczajnie nie wierzę w wieszczoną katastrofę klimatyczną.


@true-true: A w kulistą ziemię wierzysz? Albo energię jądrową? Przecież nigdy nie byłeś na Księżycu, żeby widzieć całą planetę, ani też żadnych cząstek elementarnych nie widziałeś na własne oczy.

Wiec chętnie poniosę wszelką odpowiedzialność za swoje działania, ale dopiero kiedy coś złego się stanie.


To sobie ponoś, wejdź do piekarnika, ale innych na ten los nie skazuj. A co do
A w kulistą ziemię wierzysz? Albo energię jądrową? Przecież nigdy nie byłeś na Księżycu, żeby widzieć całą planetę, ani też żadnych cząstek elementarnych nie widziałeś na własne oczy.


@gandalf_rzulty: Kulistość Ziemii jestem w stanie sam wykazać, energię jądrową też można poczuć na własnej skórze (chociaż tego nie polecam). Powiązanie aktywności ludzkiej z ociepleniem klimatu nie jest tak proste, a wykazanie, że tą samą działalnością ludzką da się te zmiany zwolnić, zatrzymać