Wpis z mikrobloga

Cześć, ma ktoś z was volvo s60 III (model od 2018). Byłem na jazdach testowych i ekstra, planuję kupić używkę z 2019/2020, szukalem w necie info odnosnie wad/usterek ale informacji jest bardzo mało. Jeżeli ktoś z was miał jakies doswiadczenie z użytkowaniem tego modelu byłbym bardzo wdzięczny za komentarz.

Jeżeli chodzi o inne opcje to podoba mi sie jeszcze Alfa Giulia (najbardziej polift 2020) ale niestety nie ma aut testowych, a opinie na necie mega skrajne. Tutaj też jeżeli ktoś miał doczynienia z samochodem to tez super jak napisze swoją przygodę z tym modelem.

#volvo #s60 #auta #alfaromeo #giulia
roooooot - Cześć, ma ktoś z was volvo s60 III (model od 2018). Byłem na jazdach testo...

źródło: Screenshot 2023-08-23 at 01.05.46

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@roooooot Dzięki. Zdecydowałem się na Inscription, B4, z komfortowymi fotelami (fotele polecam, choć wentylacja powinna być wydajniejsza). Przebieg to dopiero 30k km ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Majki87: Pięknie wygląda, ja celuje najbardziej cala biala wersje (zewnątrz i srodek). Silnikowo celuje w T4/T5, jezdzilem T5 250km, ale mysle ze 190km spokojnie wystarczy do mojej jazdy.
  • Odpowiedz
@roooooot Ja jeżdżę spokojnie, po dotarciu średnio pali mi 6, 7l, oczywiście w trasie przy 150 trochę więcej. Dla mnie moc jest całkowicie wystarczająca. Auto nie jest nacechowane sportowo, skrzynia nastawiona jest na komfort i nieodczuwalną zmianę biegów ale za to nie należy do najszybszych. Jeśli szukasz czegoś z czego po 500km wysiądziesz w pełni sił, bez bolących pleców, wręcz wypoczęty, bierz w ciemno ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Majki87 żeby nie było, Inscription też da się cisnąć ( ͡º ͜ʖ͡º)
I jedna uwaga, jak masz wybór między miękką hybrydą a bez to bierz bez. Nic nie warte gówno które zabiera miejsce pod podłogą w bagażniku.
  • Odpowiedz
@siejeje mam Inscription 2 lata, skoro jeździłeś dwiema wersjami, chciałem poznać Twoją opinię na temat różnic w pracy zawieszenia ( )
  • Odpowiedz
Jeżeli ktoś z was miał jakies doswiadczenie z użytkowaniem tego modelu byłbym bardzo wdzięczny za komentarz

@roooooot: Jeździłem dwa lata S60, T4, R-Design, rocznik 2020. Z większych wad, których nie wychwycisz podczas wizyty w salonie albo krótkiej jazdy testowej (nie będę pisał np. o słabej jakości kamer 360 stopni, przeciętnym wygłuszeniu, słabym dźwięku w podstawowym zestawie audio, itp., bo to sam możesz sobie "wymacać" i ocenić czy Ci przeszkadza) to:

-
  • Odpowiedz
  • 0
@vegeciak: Wow, na start dziękuję za tak szczegolowy i ladny opis (nie widac ze to pisane o 2 w nocy xD). O niektórych wadach nie wiedzialem (np swiatla). Ogolnie podoba mi sie wlasnie ten aspekt jazdy jak czołgiem no i finansowo volvo wypada najlepiej. Roczniki 2020 w bmw 3 w tych pieniadzach to fatalne wyposazenia (czesto nawet brak cyfrowego wyswietlacza). Finalnie planuje kupic auto na poczatku 2024 wiec mozliwe ze bedzie
  • Odpowiedz
@roooooot: Nie ma za co :) Raz jeszcze rzuciłem okiem na swój post i żeby ocena nie wypadła tak negatywnie kilka zdań chciałbym dodać.

Kwestia drgań jest mocno "dyskusyjna". Jedne auta wibrują bardziej, inne mniej. Wpisów z narzekaniami jest dość sporo, ale wielu użytkowników diagnozuje problem w swoim egzemplarzu dopiero jak o problemie dowie się na forum. Sam się do takich osób zaliczam. Wcześniej drgania mi nie przeszkadzały (a w zasadzie
  • Odpowiedz