Wpis z mikrobloga

#napierala #bestiazewschodu #ksiadznapierala

Szanowne Państwo! Osoby zmagające się z różnymi zaburzeniami ze spektrum autyzmu wykazują znaczne trudności w rozumieniu abstrakcji, złożonych poleceń oraz syntetyzowaniu informacji. Przykładowo: jeśli powiemy takiemu "Idź do kuchni i zrób kanapkę", to delikwent co prawda do kuchni wejdzie, ale stanie na jej środku i zamotany nie będzie wiedział co dalej. Takiemu trzeba powiedzieć: wyjmij chleb z chlebska, posmaruj jedną stronę masłem, połóż plaster szynki, potem sera, potem pomidora, dodaj majonezu etc.

Do czego piję, Szanowne Państwo? Mianowicie zauważyłem, że ksiądz Napierała już drugi raz przebywał na terenie siłowni, siedział na ławeczce i nagrywał stamtąd swoje głupie filmiki. Stąd domniemuje, że Pani Agata chcąc zadbać o zdrowie i formę tego nieudacznika, poleciła mu siłownię, ale prawdopodobnie popełniła błąd. Zapewne powiedziała: "Piotrek, masz codziennie chodzić na siłownię", a powinna powiedzieć "Piotrek, masz codziennie uczęszczać do siłowni i będąc tam – masz ćwiczyć". Tym sposobem problem zostanie zażegnany. Bo póki co, to wygląda, jakby ksiądz zamienił schowek na miotły na różne inne miejsca, a to tylko dla tego, że nie wytłumaczono mu dostatecznie dobrze, do czego one służą.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zayatzz: Ja czekam na film "Warszawski K--s to debile. Siłownia jest dla ludzi inteligentnych. - dr Piotr Napierała" - gdzie będzie się wykłócał o techniki trzymania sztangi nad nadgarstkiem xDD
  • Odpowiedz