Wpis z mikrobloga

@Multiwitamina-_: Ćpuny to zazwyczaj bardzo dobrzy, uczciwi i życzliwi ludzie, o czym wiele razy przekonałem się osobiście, ale najwidoczniej twoim jedynym źródłem wiedzy z której czerpiesz informacje jest TVP INFO więc życzę powodzenia! ¯\(ツ)/¯
@Ketrab77: a skąd masz taką pewność że to akurat mały urwisek nie kłamkoli i nie zmyśla farmazonów, łatwo tobą manipulować bratku,
w tym konflikcie są dwie strony, a na nic nie ma dowodów, a dopóki sąd nie wydał wyroku obowiązuje domniemanie niewinności! Elo
@KolskiRoman "niezależnych" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Piszesz, że nie ma wyroku sądu to są niewinni. Tym tropem przed Norymbergą też wszyscy byli niewinni.


@KolskiRoman: btw: nikt nawet nie wszczął żadnej oficjalnej rozprawy, tylko jakieś medialne oskarżenia...
@FEMBOYS #!$%@? o szopenie, wszystko wskazuje, że są #!$%@?, możesz se ich bronić przez wzgląd na osobistą sympatię, ja na podstawie dostępnych informacji skłaniam się ku wersji, że mają sporo na sumieniu. Nie zamierzam cię przekonywać, ale wygląda na to, że wierzysz w to co chciałbyś żeby było prawdziwe, a nie w to co jest w oczywisty sposób bardziej prawdopodobne.
@FEMBOYS: @FEMBOYS @FEMBOYS @FEMBOYS Kompletnie nie mam takiej pewności, jarałem się nimi odkąd usłyszałem enter the ninja, jarałem się bardzo Chappy (czekalem na premierę odkąd pojawiły się pierwsze informacje) ale chyba z wiekiem zgrzybiałem, sam mam dzieci i ten wywiad mi #!$%@?ł ich wizerunek generalnie i być może faktycznie dałem się w jakiś sposób zmanipulować. Druga strona medalu to to, że uważam propagowanie dragów i satanizmu za #!$%@?, chyba już jestem