Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bo szukałem znajomych przez FB. No i zgadalismy się na weekend, a że była tam jego siostra no to sobie gadaliśmy.


@Espance: w wieku 20+ lat, kilka tygodni temu postanowiłeś szukać znajomych na FB na grupkach, z kimś się zgadałeś na tyle, że zapoznał Cię już z rodziną, spędzasz u niego weekend, kumpel idzie spać i zostajesz w jego chacie gadając z siostrą. W tym czasie twoja dziewczyna siedzi w Niemczech.

Jeżeli to jest dla Ciebie typowa sytuacja, z taką łatwością zawiązujesz kontakty to chyba zazdroszczę Ci tego podejścia :D
Ale dla większości ludzi to wygląda
  • Odpowiedz
  • 0
@NieBendePrasowac Dla mnie to normalna sytuacja, że chce sobie gdzies wyskoczyc i spędzić z kimś czas, jak dziewczyna pracuje w Niemczech. Twoim zdaniem powinienem przez ten okres gnić w domu i do nikogo nie wychodzić? Szukałem po prostu znajomości, a że udało się z tego samego województwa znaleźć kumpla na fb, no to po jakimś czasie się po prostu spotkaliśmy no i tak wyszło, że we 3 spędzaliśmy czas. Zapomniałem dodać,
  • Odpowiedz
Twoim zdaniem powinienem przez ten okres gnić w domu i do nikogo nie wychodzić?


@Espance: nie uważam tak i nie zrobiłeś nic złego. Kiedyś ze znajomym szukaliśmy wśród obcych na FB kompana do wyjazdu autem w Alpy, jednak szukanie tak po prostu kumpla i wejście w krótkim czasie w takie dobre stosunki to jest zupełnie inny poziom i, moim zdaniem, nietypowe.
Świadczy to o tym, że masz łatwość w nawiązywaniu
  • Odpowiedz
@Espance: "Twoja" witaminka Cię nie szanuje i ma na Ciebie w------e. Stąd 0 chęci na pracę nad sobą w celu uszczęśliwienia partnera a teksty:

Zapomniałem dodać, że niby na zarty to mi mówi, ale coraz częściej słyszę mógłbyś mieć "dłuższego". Przecież ja na długość penisa nie mam wpływu, ona na wagę tak.


to typowy gaslighting i próba wejścia Ci na głowę z myślą, że ona akceptuje twojego "małego" a Ty masz akceptować jej dodatkowe 15kg. Różnica polega tutaj na tym, że argument małego kutasa to jedna z ulubionych taktyk kobiet i nawet jakbyś miał buzdygana 30cm to i tak by mogła Ci mówić, że masz małego albo słabo ruchasz ( ͡°
  • Odpowiedz
  • 1
@NieBendePrasowac: Mam 27 lat, wcześniej(okres gimnazjum) byłem w uj nieśmiały i prawdopodobnie miałem nawet fobię społeczna, bo bałem się wychodzić do ludzi. Z czasem zacząłem się wyrabiać ( tak, sam z tego wyszedłem, nie byłem u żadnych lekarzy). Po prostu nabrałem dużo pewności siebie jak jedna dziewczyna za mną zaczęła biegać. Krotka mówiąc na przestrzeni 10lat tak mój wygląd się zmienił, że bardzo mój mental się zmienił stąd właśnie takie
  • Odpowiedz
Dałem jej ultimatum. Ma na to kilka miesięcy


@Espance: wbrew zdaniu toksycznych wyznawców blackpilla, nie zrobiłeś dobrze. Kluczowe jak jej to przekazałeś, ale jeśli w formie "chudniesz albo zrywam" to na pewno nic dobrego nie wyniknie.
Oczywiście, może faktycznie ze strachu przed rozstaniem schudnie, ale wtedy nie będzie między wami miejsca na zaufanie i więź tylko wzajemne wykorzystywanie się.

@przegryw162cm czytam co piszesz i zastanawiam się czy kiedykolwiek byłeś
  • Odpowiedz
  • 0
@NieBendePrasowac: powiedziałem jej, że musi się wziąć za siebie, bo inaczej nie będziemy razem, bo wałkowane to było już od roku. A czasami trza do powiedzieć dosadnie i stanowczo, żeby jej do głowy weszło. Powiedziałem, że no podobają mi się małe, drobne dziewczyny i mnie ku*wica bierze jak je widzę na ulicy. Powiedziała, że wie i że teraz się weźmie poważnie za siebie
  • Odpowiedz
czytam co piszesz i zastanawiam się czy kiedykolwiek byłeś w dłuższym związku a jeśli tak to z kim i jak związek wyglądał.


@NieBendePrasowac: jakie to ma znaczenie w sytuacji @Espance? Jesli jego partnerka nie chce mu sie podobac (podjac TYTANICZNY wysilek polegajacy na jedzeniu mniej i treningu ktory moze byc nawet w domu na rowerku stacjonarnym i z hantlami) to trzeba postawic ultuimatum - albo poprawi wyglad albo
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac: dodam jeszcze bo nie moge edytowac - to nie jest sytuacja, gdzie mozna dojsc do jakiegos kompromisu (@Espance chce szczupla zadbana kobiete, a jego partnerka chce sie objadac jak swinia - sam wspomnial, ze ma KILKANASCIE kilogramow nadwagi) a jesli nie ma mozliwosci kompromisu (czyli rozwiazania ktore jest akceptowalne dla kazdej ze stron) to sie stawia ultimatum. W pracy godzisz sie na lata pracy dla firmy bez podwyzki czy
  • Odpowiedz
  • 0
@przegryw162cm: @NieBendePrasowac @CloudSpanner Najlepsze było to, ze niby byłem u tego kumpla, ale jak poszedł spać to z jego siostra gadaliśmy za pierwszym razem do rana i za drugim razem to samo. Później we 3 byliśmy nad jeziorem i gadaliśmy, śpiewaliśmy piosenki i sama mi przyznała, że wcześniej z nikim tak nie robiła. To znak, że jej się spodobałem?
  • Odpowiedz
  • 0
@CloudSpanner: Ogólnie ona ma 21 lat i mówiła, ze chłopaka miała ostatni raz w gimnazjum. Z tego co widzę to może nie kłamać, bo większość czasu to spędza w D oku i widze, że nie naje**ne ma w głowie. Prawdopodobnie też jest dziewicą
  • Odpowiedz
@Espance: jeśli mogę zasugerować, radzę totalnie odciąć się od tego rodzaju myślenia o relacjach jak prezentują tutaj powyżej.
W wieku 20 kilku lat naczytałem się "mądrości" podobnych jak tutaj (albo inni specjaliści od blackpillu) i z perspektywy czasu widzę jak bardzo to było toksyczne i ryło banię.

Myślę, że przeciętna dziewczyna by mnie kopnęła w dupę, moja była na tyle wyrozumiała, że tłumaczyła mi pewne podstawy komunikacji i relacji. Jesteśmy
  • Odpowiedz