Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Espance To normalne, że podobają Ci się inne kobiety. Zastanów się jednak, czy to tylko zauroczenie, czy na prawdę warto rozwalać obecny związek tylko dlatego, że ktoś ma ładniejszą buźkę? Pamiętaj, że pozory mogą mylić. Na pierwszy rzut oka wszystko jest git, ale dopóki nie wejdziesz z tym kimś w związek, to nie jesteś w stanie tego obiektywnie ocenić.

Jeśli jednak czujesz, że w obecnym związku coś się wypala i coraz bardziej
@Espance podobno ludzie w szczęśliwych związkach tyją ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dobra, a tak na poważnie to rozumiem Twoją frustrację. Powinna dbać o siebie (dla swojego zdrowia przede wszystkim), ale jednak fajnie też podobać się swojemu partnerowi. Szkoda, że tak do tego nie podchodzi. Pogadaj z nią jeszcze o tym szczerze zanim zadecydujesz się zakończyć ten związek.
@heniek_8: tak, bo szukałem znajomych przez FB. No i zgadalismy się na weekend, a że była tam jego siostra no to sobie gadaliśmy. Co w tym złego? Jak jestem w związku to nie mogę się z nikim spotykać? Dziewczyna pojechała na wakacje do Niemiec do pracy
@agacik92: Rozmawialiśmy już o tym w październiku zeszłego roku. Ale wszystko bez zmian..a coraz bardziej mnie to irytuje, bo ona ma 21 lat a roztyla się niesamowicie. Dzisiaj jej napisałem, że jak tego nie zrobi przez okres kilku miesięcy i że przez ten okres nie będzie poprawy to ja z nią nie będę