Wpis z mikrobloga

Autentycznie nie wiem co ludzie widzą w posiadaniu malucha a jeszcze bardziej nie wiem po co się nimi jarają. Ot - taki wyrób samochodopodobny jak trabant lub 2CV

Tymczasem kolega Filip S.Osiowicz sam posiada takiego i jeszcze jeździ nim na zloty i się zachwyca innymi maluchami. I jeszcze zrobił TOP 3 najlepszych maluchów z imprezy.

"Chory człowiek, chory człowiek"

~ Grzesiu "Wniosek-formalny" Braun


NO NIE WIEM CZY JEST KTOŚ NORMALNY CZYTAĆ O MALUCHACH ALE DOBRA TU JEST LINK: O TUTAJ KLIKNIJ ABY OGLĄDAĆ MALUSZKI I INNE FIATY 126P

#recenzex #motoryzacja #gruparatowaniapoziomu #dziendobry
SzubiDubiDu - Autentycznie nie wiem co ludzie widzą w posiadaniu malucha a jeszcze ba...

źródło: mem-maluszek

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: maluchy powinny być dużo bardziej popularne niż są obecnie, nie jako samochody codzienne ale właśnie jako zabawki. Ciągle są zakłady produkujące części do nich, ostatnio wlanie myślałem nad tym że scena maluchów w Polsce jest za mała. Co 3 dom powinien stać maluch a to klasyczny, a to stance, a to ze swapem, a to rajdówka. Inna sprawa że robią z tego obiekt kultu i drogo trzeba dać za takiego
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: ogólnie zachwycanie się samochodami z PRL to jakaś dziwna sentymentalna choroba, technologicznie i konstrukcyjnie to było dno. To tak jak zachwycanie się osiągnięciami opóźnionego dziecka xD
  • Odpowiedz
@Djelon: czy ja wiem czy dno? Dużo uczyło mechaniki łatwa i za razem śmieszna w naprawach konstrukcja. W sumie fajne są zloty takich wozów ile się spotyka ludzi z tym samym świrem co ty.
  • Odpowiedz