Wpis z mikrobloga

Jeśli tak to ta śmieszna klatka na dach by pomogła. No i odwieczny problem czyli drony. Ciekawe że ta I wojna światowa okopowa, ale z dronami jakoś nie wpływa na nasz MON i inne takie
nic się nie stało, za każdego straconego wyślemy trzy kolejne! ????????(òóˇ)????????


@Kidkudi: E tam. Ten nawet nie stracił farby zapewne xD. Ewentualnie naprawa potrwa godzinę, bo ktoś przemaluje sprejem i git.( ͡° ͜ʖ ͡°)
typowe wideo od ruskich - pocięte i nic z niego nie wynika oprocz tego że dostał


@Moxito: Oczywiście w Ukraińskich nagraniach to już nie jest problemem. Tam się wierzy na słowo że każdy trafiony sprzęt efektownie wybuchł poza kadrem. Tutaj nikt nie twierdzi że rosomak został zniszczony tylko trafiony. Ale jeżeli rzeczywiście oberwał bezpośrednio z moździerza to uszkodzenia mogą go kwalifikować na złom. Rosomak ma papierowy pancerz, a zwłaszcza od góry.
Czyim multi jesteś, kto ostatnio bana dostał?


@suleD: groveroapustasioonucowatdgsgsdghsdhfvsdfwetw. Dzięki za poprawę dnia. Jeden filmik z trafionym rosomakiem i już szukasz onuc xD.
Ale wiesz, że nic mu się nie stało? XD


@Vixay: No wiem. Nawet farba nie zeszła. I nigdzie nie twierdziłem że coś mu się stało. Rosomak ma świetne opancerzenie. Z przodu potrafi wytrzymać trafienie pociskiem 14.5mm a z boków i z tyłu nawet nie przestrzeli go pocisk karabinowy 7.62mm. Tak więc jak pisałem wyżej. Trafienie moździerzem w strop może co najwyżej zerwać farbę.
Widzę, że coś jest na rzeczy skoro się tak strigerowałeś


@suleD: Nie ma na to polskiego określenia trollu ? Czy taki komentarz wylosowało w ukraińskiej trollowni ?
@suleD: a kto ostatnio wrzucał 3 x dziennie

jedzie jedzie dym cięcie POBIEEEDAAA!!!

i zniknął?

Ja tylko przypomnę, że ze statystyk filmów syryjskich wynika, że 3/4 trafionych na niezmanipulowanych filmach ZA WÓJ NIE JEST TRAFIONYCH

A jak kto chce anegdoty, to był ponad rok temu film z "trafienia" z 20 metrów (z drugiego pietra na drugą stronę ulucy) rosyjskiego tanka w Mariupolu ze szczegułami, jak trafiony jest wój trafiony.
Zgłoszona onuca, będę cię zielonka kacapie zgłaszał, aż konto ci zbanują. Widzę co aktywnie odwalasz i wiem że wrócisz, jako inna zielonka.


@Canis_Majoris: No to zgłaszaj jak chcesz. Z takim podejście to prędzej ty wyłapiesz bana za zgłaszanie bez powodu, ale to twoja sprawa.