Wpis z mikrobloga

Planuję wyjazd do Włoch we wrześniu. Potrzebuję 1 noclegu na trasie (najlepiej na północy Włoch - regiony Friuli albo Veneto) dla 4 osób.

Szukałem na Bookingu, Trivago i Airbnb. Zależy nam tylko, żeby się zdrzemnąć w trasie i tyle (bez żadnych luksusów czy udogodnień). Najtaniej znalazłem w tym terminie za 288 zł, ale może polecicie gdzie jeszcze poszukać/sprawdzić, żeby było taniej?
Wiem, że to nie wychodzi dużo na osobę (bo 72 zł), ale z drugiej strony wolimy kasę spożytkować później na zwiedzanie.

Polecacie jakieś inne stronki do szukania? A może jakieś akademiki albo stancje? Tylko jak to znaleźć.
#podroze #wlochy #turystyka
poop - Planuję wyjazd do Włoch we wrześniu. Potrzebuję 1 noclegu na trasie (najlepiej...

źródło: 1200px-Triveneto.svg

Pobierz
  • 4
@Naxujmnietenkaktus: we wrześniu jest taniej niż w wakacje. W Umbrii mamy nocleg w hotelu w zamku, z 2 osobnymi sypialniami i kuchnią po 81 zł/osobodoba. Co prawda na 10 nocy, więc to też obniża cenę, ale jednak.
@poop: we Friuli warto poszukać noclegu w winnicach - mają naprawdę wspaniałą musującą ribollę giallę (inne wina z resztą też są tam pyszne). Do tego często w winnicach gospodarze prowadzą kuchnię - dla mnie to często były najlepsze restauracje wakacji.