Wpis z mikrobloga

@AndyMendy
Chyba większego niż obecny rząd to żaden po 89,
Chciałbym zauważyć, jednak że PiS oddał władze w 2007 bo aferach z Lepperem, przyszła PO i co prawda 8 lat jednak odeszła przez afery, a Tusk spierdzielił do UE zostawiając zastępstwo, PiS wygrał obiecując social, teraz znowu mamy afery,

Z perspektywy czasu ciężko mi powiedzieć czy afery pisu z lat 2005 - 2007 były mniejsze, za krótko rządzili, PO w latach 2007-2015
@AntyMoron: Widziałem to na FB. Takiego wysypu płatnych trolli piszących o Tusku-Niemcu (to już nie rusku?) to chyba dziennego budżetu TVP nie starczyło opłacić.
@bukimi akurat jestem na wyjeździe i z kanałów informacyjnych tylko TVP info. No i zaproszony gość opowiadał prowadzącemu, że Tusk jest jednocześnie pro niemiecki (reprezentuje jakąś lewicową niemiecka partie) ale jest również pro rosyjski.
Na powyższym obrazku Tuska nie ma, ale można zakładać że tonący statek to jego wina.
@bn1776: dobra dobra bo skręcasz w dziwna stronę. Nie patrz na Tuska czy Kaczyńskiego tylko na wskaźniki gospodarcze. I jak się te wskaźniki zachowywały. Przypominam że w 2008 był kryzys przez który polska przeszła praktycznie bez szwanku a potem tylko wzrost wzrost. A teraz?
@AndyMendy

Może zaznaczę na samym początku, żeby nikt mi później nie zarzucał, że bronię PiS, zdecydowanie wkurzają mnie afery, polityka gospodarcza, socjale, zakupy dla wojska jak zachcianki danego polityka, przepalanie pieniędzy na nietrafione albo nierealne i głupie wręcz inwestycje jak lotnisko Radom, pałac saski, Ostrołęka i wiele więcej, wkurza mnie polityka z UE, pójście na zwarcie i stawanie okoniem byle się naczelnik ucieszył, że wredna UE mu nie mówi co ma robić,