Wpis z mikrobloga

Ciekawe jak czują sie teraz spierdony, które mimo świadomości, ze nad morzem pogoda to gnój i tak wybrały tam usilnie swoje miejsce bytowania urlopowego. Jakie to uczucie, jak wasze 2k zł idzie na siedzenie w hotelu i trzęsieniu sie z zimna? Parawany trzymają się na plaży? XD
#pogoda #baltyk #morze #wakacje #heheszki #gdansk
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ForTravelSayYes: ja Polskie morze traktowałbym raczej jako "raz pojechać, zobaczyć jak jest" ale że ktoś chce tam urlop spędzać...nie dość, że drogo to jeszcze bez pogody. Jeszcze jakby tanio było to można ryzykować. Jeśli mogę mieć ceny jak we włoszech już nie mówiąc o innych krajach gdzie dużo cieplej to wolę lecieć samolotem czy nawet jechać autem długo byle mieć pogodę.
  • Odpowiedz
@ForTravelSayYes: zawsze się zastanawiam, jak widzę tych turystów co mi parkują pod blokiem w trakcie takiej pogody jak dzisiaj xD ceny jak we Włoszech, pogoda #!$%@? xD tak jak sam mieszkam obok plaży, tak na niej nie byłem 2 czy 3 tygodnie bo pogoda jest jaka jest XD ale dzielnica zawalona autami, jak zwykle w wakacje.
  • Odpowiedz
@fff112: Bałtyk najlepsze miesiące to czerwiec, bo są białe noce polskie i o północy jest ciagle piękna łuna. Wrzesień jest dość git i październik najlepszy, bo woda ciepła jak w czerwcu. Do tego w te miesiące brak ludzi. Zimą jak jakimś cudem będzie ładna, mroźna pogoda nad Bałtykiem co się ultra rzadko zdarza tez warto się wybrać, bo pięknie jest.

Za to jeździć w lipcu, a szczególnie w sierpniu to
  • Odpowiedz
@nutka-instrumentalnews: Polecam sezon sztormowy w listopadzie, który się zaczyna. Regularny i ceny o 50% mniejsze w takim razie. Polskie może to szara kupa, jedynie plaże piękne i to przyznam. Lecz nie widzę komfortu w marznięciu. Ogólnie dla mnie plażowanie to #!$%@? wypoczynek. Góry > Morze
  • Odpowiedz
@ForTravelSayYes: bo nie widziałaś prawdziwego morza.. tak naprawdę w Polsce masz kilka miejscówek, Zatoka Gdańska odpada z definicji, od strony Szczecina praktycznie z wyjątkiem Międzyzdrojów można mówić od wysokości Kołobrzegu.. reszta to dziki zachód w zimę zamykany i zwijany na amen.. dlatego nigdy nic nie znajdziesz w sezonie.. pomiędzy tymi masz zaś kilkanaście portów całorocznych, nie tylko plaż

Typowe plaże dla turystów kto tam chodzi :-) chyba że masz dzieci i bezpieczeństwo to wtedy gdzieś na skraju strzeżonych..

- są miejsca gdzie na pewno nikogo nie ma, oczywiście nie polecam do kąpieli z morzem nigdy nie ma żartów, ale reszta, nie ma lepszych plaż (w Chorwacji masz może kilanaście km o podobnym
  • Odpowiedz
@nutka-instrumentalnews: Jestem uwaga z USTKI. Znam dużo nazwijmy to „prawdziwych, morskich miejscówek” i tym bardziej nie rozumiem jak oszołomy tu przyjeżdzają. Ja się wyniosłem w hen na dolny Śląsk , aby jak najdalej od warunków paskudnych morskich i nie żałuje pod względem pogodowym. Z tamtych rejonów polecam Orzechowo. Nikt nie zna prawie, a tam piękny klif jest i miejsce na ognisko. I ogólnie w stronę orzechowa spacer na wschód od
  • Odpowiedz